Rókusfalvy Fogadó étterme Etyek

Rókusfalvy Fogadó étterme EtyekRókusfalvy Fogadó étterme Etyek
Rókusfalvy Fogadó étterme EtyekRókusfalvy Fogadó étterme Etyek

Rókusfalvy Fogadó étterme Etyek bemutatkozása

Élményt tálalunk!
„10 éve. Ennyi ideje, hogy elhatároztam, vidéken nyitok egy vendéglőt, ahol a legegyszerűbb, de a legjobb ételeket fogjuk elkészíteni. Etyeken minden adott, a jó bor, a friss, kitűnő alapanyag és mára a jó csapat is felsorakozott. Elértük, hogy felfigyeltek ránk országszerte és egyre többen mint gasztroturisták érkeznek hozzánk még külföldről is.

Hotel Abacus Herceghalom - Tavaszi wellness akció
Tavaszi wellness akció
2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Rókusfalvy Fogadó étterme Etyek vélemények

Kiváló 2023. január 25.családjával járt itt
Az Etyeki pincefesztivál ötletgazdája és főszervezője Rókusfalvy Pál kommunikációs szakember és műsorvezető volt, aki nem sokkal később pincészetet alapított, majd 2002-ben fogadót is nyitott, mindkettő sikerrel működik azóta is. A Gault Millau kalauzban a Rókusfalvy fogadó hamar elérte a 11-12 pontos éttermeknek járó Like minősítést, ami az országos élbolyba való bekerülést jelentette.
Rókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Étel/italRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Étel/italRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - BelsőRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Külső kép
Átlagos 2022. augusztus 14.egyedül járt itt
Régóta szerettem volna eljutni ebbe az étterembe, amelyet évek óta a figyelemre méltó, ajánlott kategóriában találunk. A 2022. évi Dining Guide étteremkalauzban 80 ponttal a Top100-on belül kaptak helyet. Etyek csupán 26 km-re található Budapesttel és autópálya (M1), illetve főút (1) is összeköti a várossal, mégis kb.
Rókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Étel/italRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Étel/italRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Étel/italRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Külső kép
2055
Kiváló 2022. március 7.egyedül járt itt
Elég körülményes most a fogadóig eljutni, az egész Etyeket túrják-fúrják, de talán az ország összes útját, faluját, várát, mindenét lóhalálban kampányépítik mindenféle nemzetiségű munkások, ez is egy ilyen környék. . . de megéri keresztülvergődni ezért a falun! A Rókusfalvy Fogadó egy minőségi kategória.
Rókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Étel/italRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Étel/italRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - BelsőRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Étlap/itallapRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - BelsőRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - BelsőRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - MosdóRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - MosdóRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - BelsőRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Külső képRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Külső képRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Külső képRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - EgyébRókusfalvy Fogadó étterme Etyek - Étel/ital
Kiváló 2019. december 8.barátokkal járt itt
A Rókusfalvi fogadó kedvenc etyeki helyem. Nemcsak azért mert kedvelem a pincészet borait, hanem azért is, mert épp azt az irányzatot követik a gasztronómiában, amit a legjobban értékelek és követendőnek tartok, a magyar kulinária, a magyar hagyományok minőségelvű megújulását. Az étlap példásan rövid, két leves, három előétel kilenc főétel, négy desszert.
Gyenge 2018. október 21.családjával járt itt
Házi limonádé meleg, nincsenek benne citrom vagy narancs darabkák, valamilyen koncentrátum meleg szódával hígitva, 3 dl 600 Ft. Húsleves roppanó zöldségekkel, hát csak répa volt vékohyra vágva és valami kerek fasírt, semmi különleges íz, rajta valami zöld fűszer levélkék amitől távol keleti íze lett (amit én kimondottan utálok), miért kell újra kitalálni a húslevest, miért nem lehet úgy mint ahogy nagymama csinálta?
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 10.a párjával járt itt
Májusban 2 éjszakát töltöttünk a Rókusfalvy Fogadóban. Szállásunkkal nagyon elégedettek voltunk. A reggeli finom volt,de kicsit furcsálltuk , hogy a második nap is ugyanabból a 2 fajta reggeliből lehetett választani. Egy este vacsoráztunk. Az étlapon nem volt túl sok étel, de ez nem is baj. Tudtunk választani, nem hiányzott semmi.
Átlagos 2016. március 4.a párjával járt itt
8 éve, nem sokkal a nyitás után jártunk ott először. Születésnapot ünnepeltünk,minden nagyon klassz volt, a legjobba házi szörp :-) Most egy hete, visszatértünk egy nem célzott, hanem tranzit út alkalmával. Feltűnően kevés étel volt az étlapon,pedig szombat este volt,választék nélkül.
2015. július 21.a párjával járt itt
Kicsit 10 évvel ezelőtt visszamaradott felfogás, hogy a vidéki környezetben jazz szólt nappal is, méghozzá néhol elég hangosan, ami személy szerint engem jobban zavart, mint nem, de amúgy rendben volt a hely, mind belsőileg, mind étel szempontjából, habár a pincér nem tudta, mi az a házmester, annak ellenére, hogy tudta, mi az a fröccs.
Gyenge 2014. december 16.a párjával járt itt
Egy gasztronómiai kiállításon találkoztam először a Rókusfalvy konyhával. El voltam ragadtatva, ezért gondoltam, hogy itt fogom majd ünnepelni a születésnapomat. Parkolni nem nagyon lehet,a megközelítése nehézkes a helynek. késő esti botorkálás sem ajánlott. Rengeteg szúnyog volt, kint és bent egyaránt!
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Kiváló ételek, kiváló szakmai vendéglátás, kiváló étterem, kiváló italok! ! ! Ár-érték arány megfelelő! A színvonal kitűnő. Gyönyörű panoráma, udvarba is ki lehet ülni. A pincérek javasolják a finomabbnál finomabb fogásokat.
Ha arra járunk mindig betérünk egy-egy rokonlátogatás alkalmával!
Színvonalas hely.
Köszönjük a kedvességüket!
Rókusfalvy Fogadó étterme Etyek a térképen
2091 EtyekAlcsúti út 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • széles borválaszték
H
zárva