Nimród Vendéglő Farkasgyepû

vendéglő
Nimród Vendéglő Farkasgyepû

Hasik Hotel Döbrönte - Pünkösd
Hasik Hotel Döbrönte
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Nimród Vendéglő Farkasgyepû vélemények

2020. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Veszprémi kirándulás után tértünk be ide. Az árak korrektek, a 2 személyes tál tényleg elég 2 embernek (+1 kisebb gyerekeknek), az üdítőket fél literes üvegben kapjuk. A tálhoz savanyúság is járt,ami kifejezetten finom volt. A kiszolgálás gyors volt és rendben is volt egészen a fizetésig.
Kiváló 2020. július 13.a párjával járt itt
Sokszor megyünk àt Farkasgyepün pàrommal,többször gondoltunk rà,hogy megàllunk itt egy ebédre,de valahogy mindig siettünk. Kívülröl egy hangulatos helynek tünt. Most úgy gondoltuk,lesz ami lesz megàllunk egy ebédre. Az elsö kellemes meglepetés,a felszolgàllók kedvessége volt.
2019. január 19., kollégákkal járt itt
Bizonyára írtam már, hogy a legjobb étlap a fényképpel illusztrált, hiszen egyből látod, hogy akarod, vagy nem akarod. A Nimródé ilyen és nagyon szép a netes verzió is. Egyedül talán azt hiányolom, hogy például egy vegyes tálnál nem sorolják fel a komponenseket. Nimród-nak titulált vadétteremben kevésnek tartom a két vadételt.
Nimród Vendéglő Farkasgyepû - Étel/ital
Kiváló 2017. szeptember 4.egyedül járt itt
Gyalogos erdőkerülőként, hátizsákkal, egyedül barangoltam a Bakony vadregényes erdeiben, mindezt valamelyik hőségriadó idején, mert én sem vagyok teljesen normális. Kényeztetésként háromszor is betértem ebbe a vendéglőbe, egymás utáni napokon. Talán a hideg gyümölcsleves is tehetett róla, ami igazán jól esik az ilyen tikkasztó kánikulában!