Károlyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó

Károlyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó
Károlyi-kastély étterem FehérvárcsurgóKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó
Károlyi-kastély étterem FehérvárcsurgóKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó

Károlyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó bemutatkozása

A Károlyi Kastély jelenleg 20 vendégszobával, könyvtárral, 500 m²-es pincével, 8 különböző méretű és korszerű technikai felszereltséggel rendelkező konferenciateremmel valamint egy 80 fő befogadására alkalmas étteremmel várja vendégeit.

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó - Előrefizetési kedvezmény reggelivel
Előrefizetési kedvezmény reggelivel
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Károlyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó vélemények

2055
2022. augusztus 13.a párjával járt itt
Ma bementünk a fehérvárcsurgói kastélyba, részben a kastélylátogatás, részben az étkezés vágyával. Éppen esküvőhöz készülődtek, de ez nem akadályozott meg minket semmiben. Ugyanis nem mi esküdtünk. Lehetett volna a teraszon is enni, kis, kétszemélyes asztaloknál, meg lehetett bent, az un. "díszteremben", itt két db.
Károlyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - BelsőKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - BelsőKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - BelsőKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - BelsőKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Étel/italKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Étel/italKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Étel/italKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - MosdóKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - MosdóKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - MosdóKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - MosdóKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Étel/italKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Étlap/itallap
Kiváló 2021. június 11.a párjával járt itt
Június első hétvégéjén a párommal a fehérvárcsurgói kastélyban és annak kertjében rendezett virág kiállításon voltunk. Csodálatos környezetben, remek ételeket és italokat szolgáltak fel nekünk. A felszolgálók a nagy vendégszám miatt ellenére is mosolygósak, kedvesek voltak. A limonádéjukat és a sertésszűzet külön ki kell emelnem.
Nagyon köszönjük az élményt amit kaptunk!
Szörnyű 2021. június 9.barátokkal járt itt
Ismerőseimmel részt vettünk a virágkiállításon, mint minden évben. A nagy melegben gondoltuk iszunk valami hideget. A sátor büféjében csak meleg kóla lett volna, így a limonádé mellett döntöttünk, de bár ne tettük volna! Egy ízetlen, gyümölcstelen langyos vizet kaptunk. A nagy darab, szakállas felszolgáló úr próbált poénkodni, de cinikus és ízléstelen modorú volt.
Kiváló 2021. június 8.gyerekekkel járt itt
A virágkiállítás szombati napján voltunk a kastélyban a családommal. A teraszon ebédeltünk, ahol egy kedves, szőke hölgy szolgált ki minket. A teltház ellenére megkaptuk a kellő figyelmet, mindenben segítségünkre volt. Az ételek nagyon finomak voltak, nagyon jól éreztük magunkat. Biztos, hogy jövőre is ellátogatunk.
Szörnyű 2021. június 6.a párjával járt itt
A grillezett camembert jéghidegen érkezett meg, a mellé járó, egyértelműen ZACSKÓS saláta köreten pedig szó szerint SEMMI nem volt. Úgy kellett balzsamecetet kérni, olívaolajat és citromot, hogy mi az asztalnál megízesíthessük a teljesen natúr salátát. A marha étel sült helyett SZÉTFŐTT volt, döghús szaggal.
Átlagos 2020. július 16.barátokkal járt itt
Sokat kellett várni a kastélyban az induló csoportra, s mivel épp evédidő volt, addig megebédeltünk az étteremben. Nagyon szép, elegáns az étterem, de a kínálat szegényes, ehhez képest az árak magasak. Összesen 4 féle főétel volt, amiből nem tudtunk választani, ezért ketten "tanyasi tyukhúsleves gazdagon" választottunk.
Szörnyű 2016. október 16.egyedül járt itt
Ma ebédeltem volna itt, lecsót választottam, de amit kihozott a
pincér az minden volt csak lecsó nem. Vízben főtt paprika, annyi
vízzel, hogy levesnek is híg lett volna. Természetesen villát és
kést kaptam hozzá. A sok víztől tele lett a tálka "jó nagy lett az
adag. Ehetetlen volt, a gyomrom megsínylette a kóstoló falatot is.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Átlagos 2015. október 27.családjával járt itt
Családi vacsorára foglaltunk asztalt a Kastély éttermébe. Sajnos már a megközelítéssel is bajok voltak, hisz épp egy esős estét fogtunk ki. Ezzel csupán az volt a baj, hogy a kivilágítatlan kastélyudvaron nem sikerült minden tócsát és gödröt kikerülni, így sáros és vizes cipővel érkeztünk.
2015. október 6., csoporttal járt itt
A Fehérvárcsurgói Károlyi kastályba egy rendezvény zároakkordjaként volt szerencsém ellátogatni. A környezet patinás, tiszta, a kastély nem meglepő módon impozáns, történelmi levegőjű. Svédasztalos rendszerben étkeztünk, kaptunk tejfeles-zöldséges krumplilevest, Orly módra sült halat, párolt vegyes zöldséggel (benne kelbimbó, spárga, répa, egyebek), marhasültet, paprikás krumplit, párolt zöldbabot valamit túrógombócot.
Károlyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Külső képKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Étel/italKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Étel/italKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Étel/italKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Étel/italKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Étel/italKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Étel/italKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Külső képKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Külső képKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Külső képKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Külső képKárolyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó - Belső
Gyenge 2015. február 22.családjával járt itt
Születésnapot ünnepelni érkeztünk a fehérvárcsurgói Károlyi Kastélyba, viszont a kiszolgálás, az ételek minősége, fizetési nehézségek mind-mind hozzájárultak a hangulat elrontásához. Az ételek ár-érték aránya túlzó!
Károlyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó a térképen
8052 FehérvárcsurgóPetőfi u. 2.
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
francia, magyar