Magán Zoo Felsőlajos

Magán Zoo Felsőlajos
Magán Zoo FelsőlajosMagán Zoo Felsőlajos
Magán Zoo FelsőlajosMagán Zoo Felsőlajos

Magán Zoo Felsőlajos bemutatkozása

A 20 hektáros Magán Zoo leginkább a nevükre hallgató állatokról és kölyökállat bemutatókról ismert. Születtek már itt barna és fehér oroszlánok, szibériai és fehér bengáli tigrisek is, legutóbb 2021. május 11-én látta meg a napvilágot egy teljesen fehér kis tigris.

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Magán Zoo Felsőlajos vélemények

Kihagyhatatlan 2024. március 20.családjával járt itt
Távol a városi zajoktól, csendes, az állatok szépek, jól vannak tartva, nem túl nagy, de jól körbe lehet nézni, kellemes kikapcsolódás, általában nincs nagy tömeg. Ez nagyon tetszett benne.
Az állatkert területén van büfé is, nagy adagokat adnak, és finom is.
Magán Zoo Felsőlajos - EgyébMagán Zoo Felsőlajos - EgyébMagán Zoo Felsőlajos - EgyébMagán Zoo Felsőlajos - EgyébMagán Zoo Felsőlajos - EgyébMagán Zoo Felsőlajos - EgyébMagán Zoo Felsőlajos - EgyébMagán Zoo Felsőlajos - EgyébMagán Zoo Felsőlajos - EgyébMagán Zoo Felsőlajos - EgyébMagán Zoo Felsőlajos - Egyéb
Kihagyhatatlan 2021. szeptember 10.a párjával járt itt
Nagy kedvencünk ez a családi tulajdonú állatkert (ami korábban Abonyban volt), Tibor és családja évtizedek óta működteti sikerrel és nagy küzdelmek árán ezt a kis magán állatkertet, ami végre olyan helyre talált Felsőlajoson, ami méltó hozzá. Az évek során gyönyörűen kiépült - és épül, fejlődik folyamatosan.
Kihagyhatatlan 2020. március 24.családjával járt itt
Én már a családommal, sőt most már a rokonokkal is, ide járok az állatkertbe. Nagyon barátságos, szép hely. Szeretjük az állatokat és az állatok közelsége megnyugtató. Látszik, hogy törődnek velük és emberhez vannak szokva az állatok.
Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos - Magán Zoo Felsőlajos -
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 7.családjával járt itt
Két hónapja jártam az állatkertbe és azóta minden héten látogatója vagyok. Budapestről megyek,családdal. Szeretjük az állatokat,az állatok közelsége csodálatos:))))
Most, a kis csacsi a kedvencem,nála sokat időzöm,mert meg simogathatom. A lányom a tigriseket imádja,férjem ,pedig a makikat szereti,de a púpos teve is kedvenc.
Kihagyhatatlan 2018. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Vasárnap ebéd után mentünk Kecskemétről. Rövid autózással elérhető, nincs tömeg, tetszett a játszótér is. Szépek az állatok, tágasak a kifutók, rendezett a környezet. Mi 2 kisgyerekkel mentünk, nagyon élvezték (17 hónapos és 6 éves). Sok patás állatot megetettek, csevegtek a papagájokkal. Gratulálok az ott dolgozóknak, látszik a sok munka. Szuper hely!
Átlagos 2016. szeptember 28.gyerekekkel járt itt
Jól megtalálható,bár eldugott helyen található hely,parkolóhely van,a bejárat közelében,nagyon tetszett a nyitottabb rész ahol a kecskéket, csacsikat,pónikat meg lehet simogatni. A két teve gyönyörű,meg tudtuk őket is simogatni.