Gránátos Étterem Fertőd

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Gránátos Étterem Fertőd vélemények

2021. október 18.a párjával járt itt
Gyönyörű időben ugrottunk be egy gyors ebédre az Eszterházy-kastéllyal szemközti szép teraszra. Tényleg gyorsan jött minden: a marhapörkölt jó volt, de a szezámmagos csirkecsíkok kicsit nyersek maradtak, láthatóan éppen csak kiolvadtak a mikróban, a szezámmagot még a látszat kedvéért sem sütötték rá, csak éppenhogy rászórták.
Kiváló 2021. július 5.a párjával járt itt
Nagyon finom volt minden, étel,ital,desszert.
A személyzet kedves, közvetlen,figyelmes, de nem tolakodó.
A hely tiszta és az ételek nagyon finomak, háziasak, az adag pont elég volt egy gyors ebédre utazás közben.
Az árak rendben vannak.
Először jártunk itt, és megjegyeztük a helyet, mert ha erre járunk biztos betérünk még egy jó ebédre, vacsorára.
Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2019. április 25.barátokkal járt itt
A kastélyból kilépve bizonytalanok voltunk, hogy érdemes lehet-e itt ebédelni, hiszen ahol nincs konkurencia, ott a minőség nem szempont.
Pozitívan csalódtunk.
a felszolgáló jó fej , udvarias volt,
az étel megfelelő adag, jól elkészítve, feleségem azóta is emlegeti, hogy ott milyen jól elkészítették
Árak rendben vannak a szolgáltatással arányos.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. február 23.családjával járt itt
Az étterem pontosan szemben talàlható a kastéllyal. A berendezés, a hangulat jó, "békebeli", a kiszolgàlàs udvarias, de az étel nem volt igazàn jó; főleg az àràhoz képest. A túróscsusza nagyrészt összetapadt főtt tészta volt kevés túróval. A mosdó színvonala elmarad az étterem jellegétől.
Kiváló 2018. június 18., csoporttal járt itt
Osztálytalálkozón vettem részt nemrég a Gránátos Étteremben. Vegetáriánus tálat kértem, mely nagyon bőséges és finom volt. A férjem húsételt rendelt, mely szintén bőséges, finom volt. Mindkét étel nagyon szépen volt elkészítve. A hangulat nagyon jó volt, a pincér nagyon kedves, "körülugrálta" a vendégeket. Máskor is visszatérünk.
Átlagos 2018. június 13.barátokkal járt itt
Már többször jártam itt a barátaimmal, de most egy kicsit csalódtam. A kiszolgálás, a pincérek tökéletesek, jó humor, kedvesség, gyorsaság ! Az ételek viszont már nem annyira nyerték el a tetszésünket. A halászlében a hal enyhén szólva "érdekes" ízű volt. Két barátom a főételt langyosan kapta, nem melegen, az íze az jó volt.
Gyenge 2017. augusztus 19.családjával járt itt
Egy családi rendezvény vendégeként jártam az étteremben. Sok-sok évvel ezelőtt többször is megfordultam itt, s most, annyi év kihagyás után vártam az újbóli "találkozást". Egy nagyon keskeny asztalhoz ültették le a több mint 10 fős társaságunkat, ahol a székeken csak szűkösen, már-már kényelmetlenül éreztük magunkat.
Kiváló 2016. augusztus 1.családjával járt itt
Családommal, miután megnéztük a kastélyt, betértünk ebbe az étterembe ebédelni! A pincérre kicsit várni kellett, de ez érthető mert sokan voltak! Miután megérkezett hozzánk, felvette az ital rendelést, és otthagyta az étlapokat! Megrendeltük az ételeket is! Kis várakozás után meg is érkezett! Nagyon szépen elrendezve az étel a tányéron! Az íze fenséges volt! A pincér kedves, segítőkész!
Kiváló 2016. április 10.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk húsvét hétfőn kirándulni a Fertő tónál. Délidőben értünk a Gránátos Étteremhez, ahol már sokan voltak,de még szerencsére volt üres asztal bent az étteremben. Remek kajákat ettünk, nagyon finom volt minden, étel,ital, desszert, isteni jó a kávé is.
Kiváló 2016. március 5.a párjával járt itt
Kastélyban volt szállásunk, ide szólt a reggeli kártyánk. Előző este lementünk vacsorázni, nagyon kellemes csalódás volt. Személyzet kedves a hely tiszta és az ételek nagyon finomak. Másnap a reggeli is bőséges volt és teljesen elégedettek voltunk minden kiszolgálással. Ha erre járunk biztos betérünk egy jó ebédre, vacsorára. Az árak átlagosak.