Kőfejtő Vendéglő Fertőrákos

Kőfejtő Vendéglő FertőrákosKőfejtő Vendéglő Fertőrákos
Kőfejtő Vendéglő FertőrákosKőfejtő Vendéglő Fertőrákos

Kőfejtő Vendéglő Fertőrákos bemutatkozása

Kőfejtő Vendéglő Söröző
Házias ételek, magyar ízek, hal és vadételek.
Reggeli, Ebéd, Vagyora.
Sör, Bor, Rövid italok, Üditő, Ásványvíz, Kávé, Tea.
Sütemények, Palacsinták, Fagylaltok.

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Kőfejtő Vendéglő Fertőrákos vélemények

Szörnyű 2023. július 15.családjával járt itt
Egy kedves idős néni viszi a helyet, aki teljesen szétesett attól, hogy egyszerre 4 asztalhoz is leültek vendégek. Talán a lánya lehetett az a hölgy, aki felvette a rendelésünket és kiszolgált bennünket. Állandóan méltatlankodott, és folyamatosan törölgette a gyöngyöző homlokáról a nyitott tenyerével a verítéket.
Kőfejtő Vendéglő Fertőrákos - Étel/ital
Szörnyű 2021. augusztus 30., csoporttal járt itt
Sziasztok! A helyzetünk úgy alakult,hogy betrtünk egy kisebb csoportal a Fertőrákosi kőfejtőhöz,a csoport idősebb tagjai már fáradtak voltak, így kihagyták a kőfejtő túrát. Ezután távoztunk volna de egy ott dolgozó biztonsági ember elkezdte nekünk reklámozni a kőfejtő mellett található éttermet, hogy nagyon finomak az ételek és árban is egész jó.
Szörnyű 2019. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon rossz döntés volt ide betérni. És még rosszabb döntés volt, hogy az első intő jelnél nem álltunk fel, hanem maradtunk. A hölgy, aki felvette a rendelést, nem írt fel semmit, mi meg merészeltünk négyen négyfélét rendelni. Egy nagy fintor kíséretében odavetette nekünk: "Majd próbálom megjegyezni! " Nos, nem sikerült.
Szörnyű 2019. március 12.egyedül járt itt
Nem ismertük Fertőrákoson az étkezési lehetőségeket előzetesen, így nyári családi nyaralásunk helyszínére megérkezve a szállásadónkat kérdeztük meg, hogy melyik éttermeket ajánlja. Nos, ez volt az, amire azt mondta, felejtsük el, számításba se vegyük.
Kőfejtő Vendéglő Fertőrákos - Külső képKőfejtő Vendéglő Fertőrákos - Külső képKőfejtő Vendéglő Fertőrákos - Külső képKőfejtő Vendéglő Fertőrákos - Külső képKőfejtő Vendéglő Fertőrákos - Külső kép
Szörnyű 2018. április 5.gyerekekkel járt itt
Koszos! A mosdó inkább latrina:az előző használók megkövesedett bélsara "színesíti" a fajanszot! Az "ebédlő" hiányos fűtését - a külső +16C ellenére - Sziesztaszerű koszos bádogdoboz mellé érintőlegesen csatlakoztatott PBpalack ellensúlyozza bátorítólag! Babgulyás/az egyik napi menű!
Szörnyű 2018. április 2.gyerekekkel járt itt
A sertéspörköltnek gulyás leves íze van, a kiszolgálás nyögvenyelős és sértődöttek amiért ki kell jönni, az evőeszköz koszos hatan kaptunk 12 kanalat 13 villát és 17 kést, fizetni csak rájukförmedést követően tudtunk, szörnyű udvariatlanok, dobozos kólát kaptunk, ki se töltve stb. Stb...
Szörnyű 2017. szeptember 7.a párjával járt itt
Csatlakozom az előttem leírtakhoz, a hely borzasztó. Sok helyen jártunk már, de ilyen helyen soha. Belépéskor már nem tetszett amit láttam a felszolgáló személyzet ült a rendetlen asztalnál egyetlen egy sem volt megterítve, majd bekiabáltak a konyhára, hogy "anyu ebédelni akarnak" anyuka ki is kiabált, hogy menjünk csak be.
Szörnyű 2017. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Soha, de tényleg soha eddigi életem során nem jártam ilyen borzalom helyen. Az ételek olcsó alapanyagokból kotyvasztott moslékok, normál éttermi áron. Tehát drágán. A hely sivár és piszkos. A kiszolgálás udvariatlan, sőt bunkó. Semmilyen kártyát nem fogadnak el. Magyarország nyugati határán egy valódi zimmerferi.
Szörnyű 2017. július 24.családjával járt itt
2017 júliusban egy kirándulás alkalmával tértünk be a vendéglőbe ! Bár ne tettük volna ! Szín vonal aluli kiszolgálás semmi kedvesség a kiszolgáló személyzet nulla a kaja ehetetlen kritikán aluli ! Senkinek nem ajánlom! Kár hogy a csodaszép kőfejtő mellett van ez az étterem !
Szörnyű 2015. szeptember 1., csoporttal járt itt
2015. augusztusban voltunk náluk egy csoporttal. A kiszolgálás színvonala a béka feneke alatt volt. Még ettük a levest, de már vitték el a leveses tálat, és hozták a másodikat anélkül, hogy elvitték volna az időközben üres tányérokat.
A mellékhelyiség kritikán aluli volt, ahogy a kiszolgáló személyzet stílusa is.
Senkinek nem ajánlom, kerülje el messze ezt az éttermet.
Kőfejtő Vendéglő Fertőrákos a térképen
9421 FertőrákosFő utca 1
• kerthelyiség • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • reggelizési lehetőség
H-V
magyar