Noah Étterem Fertőrákos

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Noah Étterem Fertőrákos vélemények

Kiváló 2022. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
A Fő út mellett a Horváth-házban 2020 májusban nyitott meg a Noah étterem, amely megítélésem szerint Fertőrákos legjobb étterme jelenleg. A nem hosszú étlapon klasszikus magyaros ételek mellett nemzetközi fogások is feltűnnek. A beltér rusztikus, szépen berendezett, népi motívumokkal, de a szép időre tekintettel a szőlőlugas alatti teraszon ültünk le.
Noah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - Egyéb
Kiváló 2021. december 11.a párjával járt itt
Remek választás aki egy otthonos barátságos étteremre vágyik ! Finom gyönyörűen tálalt ételek bőséges adagok ! Itt biztosan nem maradsz éhes ! A sült túrógombocot vétek lenne kihagyni ! Hozzáértő, barátságos kiszolgálás ! Nyáron gyönyörő panoráma a tóra. Téli esténként gitár zene ! Hmmm kell ennél több ?
Kiváló 2021. október 27.családjával járt itt
A Köfejtőben jártunk és megéheztünk. Kicsit gugliztunk, ezt dobta, hát kipróbáltuk. Nagyon hangulatos hely, kedves, segítőkész pincérek, ízletes ételek, kiadós adagok. Bár az étlap első ránézésre elég félelmetes (4000,- forint körül van egy főétel), de a végén valahogy mégis megérte.
Jó szívvel ajánlom.
2055
Kiváló 2021. július 16.a párjával járt itt
Aznap, amikor Fertőrákosra érkeztünk, éppen áramszünet volt a faluban, és ez igenis meghatározta, hogy hol eszünk vagy hol nem. A községben számos étterem található, de háromra is ki volt írva, hogy áramszünet miatt zárva. Annyit már előzetesen kinéztem az ittjartam. hu-ról, hogy a Kőfejtő étteremnek pocsék referenciái vannak, a Noah-nak meg nagyon jók.
Noah Étterem Fertőrákos - Külső képNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - Külső képNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - Külső képNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - Étel/italNoah Étterem Fertőrákos - Étel/italNoah Étterem Fertőrákos - Étel/italNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - EgyébNoah Étterem Fertőrákos - Egyéb
Kiváló 2020. szeptember 13.a párjával járt itt
Nagyon kedves hely, barátságos személyzettel. Egyedi ízek, hatalmas adagok. Igazi rusztikus környezetben feltöltődés itt ebédelni. Kár lenne kihagyni.
Kiváló 2020. július 10.barátokkal járt itt
Nagyon kedves segítőkész személyzet. Nagy melegben ebédelni tértünk be 6 fő rögtön kaptunk asztalt hideg innivalókat gyorsan megkaptuk. Étel választásban segítőkész volt a pincér és minden kérdésre tudott válaszolni az ételekkel kapcsolatban. A kiválasztott ételek mindegyike kifogástalan volt az alkalmazott konyhatechnológiának is köszönhetően.
Noah Étterem Fertőrákos - BelsőNoah Étterem Fertőrákos - Étel/italNoah Étterem Fertőrákos - Étel/italNoah Étterem Fertőrákos - Étel/italNoah Étterem Fertőrákos - Étel/ital