Éva Fészek Vendégház Fertőrákos

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Éva Fészek Vendégház Fertőrákos vélemények

Kiváló 2018. augusztus 6.családjával járt itt
A nagy melegben egy kellemes klimáju pihenést kerestünk. Fertőrákoson ez adott volt. A vendégház gazdája végtelenül, kedves, vendégszerető. A szoba szép, panorámás volt. Voltunk a Kőfejtő szinház előadásán, valamint bejártuk a barlang kiállitásait. Fertő tavi hajókázáson, strandoláson és a közeli Hegykő gyógyfürdőjében jártunk.
Éva Fészek Vendégház Fertőrákos - KörnyékÉva Fészek Vendégház Fertőrákos - KörnyékÉva Fészek Vendégház Fertőrákos - KörnyékÉva Fészek Vendégház Fertőrákos - BelsőÉva Fészek Vendégház Fertőrákos - KörnyékÉva Fészek Vendégház Fertőrákos - KörnyékÉva Fészek Vendégház Fertőrákos - KörnyékÉva Fészek Vendégház Fertőrákos - Környék