Horváth-ház Panzió Fertőrákos

Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.24-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Horváth-ház Panzió Fertőrákos vélemények

Kiváló 2016. május 26.gyerekekkel járt itt
Családi szülinapozós hétvégét töltöttünk itt 11-en. Már a fogalálsnál is rendkívül rugalmask, segítőkészek voltak az üzemeletetők. A szobák egyszerűen berendezettek, de kényelmesek. Kiemeleném a makulátlan tisztaságot. jó érzés volt megtapasztalni. A reggelinél minden volt mi szem-szájnak ingere, friss volt és bőséges.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. július 30.a párjával járt itt
Kellemesen meglepödtünk hogy milyen kedves emberek vezetik a panziót - Györgyi és Lajos. Igykeztek mindent teljesíteni és mindenben segíteni amit kértünk, kérdeztünk. Nemrég vezetik a panziót /bérlik/ és így mindenre kihatásuk nincs /pl. a szobák elhelyezkedése, berendezéste stb. / de amit csak lehet megtesznek a vendégért.
Kiváló 2015. április 27.barátokkal járt itt
Előzékeny, kedves és rugalmas személyzet; kellemes hangulatú, tágas és kényelmes szobák; bőséges reggeli még vegetáriánusok is megtalálják a gazdag reggelijüket; kiváló elhelyezkedés, sok lehetőség, kerékpárkölcsönzési lehetőség, védett parkoló... Ajánlom, mi biztosan visszatérünk!
Kiváló 2014. január 4.gyerekekkel járt itt
Családdal és baráti társasággal jártunk itt. Rendkívüli igényességgel kialakított szálláshely. Nagyon elégedettek voltunk az ár-érték aránnyal. nagyon szívélyes a vendéglátás, szépen, igényesen kialakított tágas szobák. Sokan megfordulnak itt, nagyon közkedvelt szálláshey. H alegközelebb erre járunk, biztos, hogy újra ezt fogjuk választani.
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
mindenkinek tudom ajánlani kellemes családias hangulat tisztaság kedves és figyelmes kiszolgálás és személyzet a panzio nagyon jo helyen van fertórákoson a nevezetességeket gyalogosan is meg lehet közeliteni de a faluban kisvasut is rendelkezésre áll vendégeknek a panzionak nagyon jo kis falusias kinézete van kivülröl de a panzio belseje nagyon szép modern mi nagyon jol éreztük magunkat ha legközelebb itt járunk megint itt szállunk meg