Barbakán Kávézó Fonyód

2025.06.01-ig
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód

Barbakán Kávézó Fonyód vélemények

Kiváló 2020. október 13.egyedül járt itt
Családias, igényes kis kávézó, barátságos, szívélyes személyzettel. Finom szendvicsek, fornetti, és széles ital választék. Kávékülönlegességek, tea, házi készítésű limonádék, üdítőitalok, sörök, borok, stb.
Kiváló 2018. január 4.barátokkal járt itt
Gratulálok ehhez a színvonalas kávézóhoz. Hangulatos hely mennyei ízekkel,a kávékülönlegességek ínyenceknek is bátran ajánlhatók,és még fantasztikus szervírozással és udvarias kiszolgálással is párosul mindez. Ha arra járok és tehetem, mindig bemegyek legalább egy kávéra(a sütik is nagyon jól néznek ki).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 6.barátokkal járt itt
Hangulatos hely, finoman elkészített kávéval és hozzáértő kiszolgálással. A hely ugyan pici, de annál hangulatosabb. Sokféle kávékülönlegességből lehet választani, igény szerint elkészítik laktózmentes vagy rizstejből is. Én kapucsínót ittam, nagyon finom volt! Külön tetszett, hogy megkérdezték mit kérek a tetejére (fahéjat vagy kakaóport).
Barbakán Kávézó Fonyód - Étel/ital
Kiváló 2015. október 29.barátokkal járt itt
A barátnőmmel éhesen kóvályogtunk egy szeptemberi szombat délután Fonyódon és semmi nem volt nyitva. . . A Dísz téren megláttuk a barátságos fényeket a Barbakán Kávézóban, örömmel benyitottunk. Nagyon finom szendvicset ettünk (fornettiset,amit grilleztek, ilyet még nem is láttunk máshol! ) és forró csokit ittunk, az is jó volt.
2015. szeptember 1.családjával járt itt
A Dísz tér hátsó, nyugalmasabb sarkán található a Barbakán kávézó, kicsi, de kellemes kiülős terasszal. Az épület Makovecz stílusra emlékeztet, sötétbarna csúcsos tornyával. A belső tér elég szűkös, így ha csak nem tombol kinn 40 fokos főség, sokkal célszerűbb a teraszt választani.
Barbakán Kávézó Fonyód - Külső képBarbakán Kávézó Fonyód - Étel/italBarbakán Kávézó Fonyód - Étel/italBarbakán Kávézó Fonyód - Étlap/itallapBarbakán Kávézó Fonyód - Étlap/itallapBarbakán Kávézó Fonyód - EgyébBarbakán Kávézó Fonyód - EgyébBarbakán Kávézó Fonyód - EgyébBarbakán Kávézó Fonyód - BelsőBarbakán Kávézó Fonyód - Külső képBarbakán Kávézó Fonyód - Külső kép
Barbakán Kávézó Fonyód a térképen
8640 FonyódAdy E. u. 7. (Dísz tér sarka)
06 20 3894014
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség
H-Szo
V