Makkos Vendéglő Fonyód

Makkos Vendéglő FonyódMakkos Vendéglő Fonyód

Napsugár Kemping és Panzió Fonyód - Napi árak
2025.06.01-ig
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Makkos Vendéglő Fonyód vélemények

Kiváló 2020. szeptember 3.a párjával járt itt
Balatonfenyvesre utaztunk. Megálltunk Fonyódon megnézni néhány dolgot. Közben megéheztünk. Az éttermet előre kinéztük. Nagyon meleg volt, ezért fontos, hogy hűs helyen legyen. Olyan volt. kellemes teraszos hely. A rendelést hamar felvették. Finom volt a limonádé. Hozták a levest hamar, Utána a főfogást is. Jó adagok voltak. És az árhoz képest ízletesek.
Makkos Vendéglő Fonyód - Étel/italMakkos Vendéglő Fonyód - Étel/italMakkos Vendéglő Fonyód - Étel/italMakkos Vendéglő Fonyód - Külső kép
2019. október 31.barátokkal járt itt
Szedett- vedett épület. Sátor. Igénytelen külső. Inkább egy kocsma. Ennek ellenére az ételek rendkívül frissek, finomak. A kiszolgálás kedves, udvarias, gyors. Az ár érték arány normális. Jól éreztem magam. Az étteremre viszont ráférne egy rendrakás, némi festés a kopott tárgyakra, nem lenne baj, ha a raktárba való, nem használatos eszközök eltűnnének a vendégek szép elől.
Kiváló 2019. július 30.a párjával járt itt
2018. júliusában jártam ott utoljára, az idei évben még csak terv. Udvarias kiszolgálás, hatalmas adagok, finom, eltalált ételek. Gyümölcslevest, salátát, grillezett húsokat ettünk, friss, kellően szaftos, harmonikus ízeket, ételeket élvezhettünk. Az árak megfeleltek az átlagos balatoni áraknak.
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Évek óta az augusztus utolsó hetét Fonyódon töltjük. Minden alkalommal ellátogatunk a Makkos vendéglőbe is vacsorázni. 2015-ben nem voltak kedvezőek a tapasztalataink. Idén viszont kellemes meglepetésben volt részünk, így több estét is itt töltöttünk. Ízletes ételek, nagy adagok és rendkívül figyelmes kiszolgálás fogadott. Köszönjük és mindenkinek bátran ajánljuk, ha arra jár!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. április 2.családjával járt itt
Családdal tértünk be egy meleg nyári estén ebbe a hangulatosnak látszó étterembe. Több szórólapon láttuk hogy balatoni hal ételeket is lehet kapni, pont ezért is ejtettük útba az éttermet. Ha már Balaton part, legyen hal. Rántott pontypatkót kértünk és halászlevet. Mondhatni mindkettő átlagos volt ahhoz képest,hogy mennyit kértek érte.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Finom ételek, gyors, udvarias kiszolgálás. Tisztaság. Menüs étkeztetés is van. Az árak kicsit magasabbak mint közvetlenül a Balaton parton található éttermekben. A kockás abroszok különösen tetszettek :-) Sok hely van, nagyobb társaságok is letudnak ülni egy asztalhoz. Gyerekeknek külön menü van. Csak ajánlani tudom.