Port Cafe Fonyód

Port Cafe FonyódPort Cafe Fonyód

Napsugár Kemping és Panzió Fonyód - Napi árak
2025.06.01-ig
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Port Cafe Fonyód vélemények

2016. augusztus 25.családjával járt itt
5 éve minden évben egyszer eszünk itt. Sajnos azt tapasztalom, hogy egyre rosszabb. Hátszínt rendeltem közel 3000 Ft-ért kaptam egy kisebb tenyérnyi méretű kissé rágós húst. Bár a köret (parasztburgonya) bőséges volt. Maga az étel finom volt, de pár éve volt ennél jobb, több is. Viszont koktélban verhetetlen, igazán finomak.
Kiváló 2016. június 2.családjával járt itt
Négyen érkeztünk ebédre. A fiamék menüt ettek,ami választható levesből és választható második fogásból állt. Ezután palacsintát kaptak. A párom hatalmas pizzát evett,én gyros tálat. Hatalmas adag volt. Az italok jól hűtöttek voltak,a kávé finom. Kellemes környezetben fogyasztottunk. A személyzet barátságos. Az árak barátiak. Máskor is jövünk! !
Port Cafe Fonyód - Étel/italPort Cafe Fonyód - Külső képPort Cafe Fonyód - Étel/ital