Torony Étterem Fonyód

Torony Étterem FonyódTorony Étterem Fonyód

Napsugár Kemping és Panzió Fonyód - Napi árak
2025.06.01-ig
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Torony Étterem Fonyód vélemények

Gyenge 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Tavalyi színvonalhoz képest csalódtunk a helyben. A húslevesük ehetetlen volt. Ha valaki szereti a húslevest édesen, a keleties ízekkel, annak biztosan ízleni fog. Mi visszaküldtük. A csülök sem olyan volt mint a tavalyi. Csalódás.
Kiváló 2019. április 21.a párjával járt itt
Éremes ide eljönni.
Családias, kitünő ételek, gyors, mégis udvarias kiszolgálás, hatalmas adagok.
2018. november 18.barátokkal járt itt
Az étterem rendkívül jó helyen van, és már évtizedek óta működik, úgyhogy valami jót biztosan tudhat. . . Ínycsiklandó illatok fogadtak, no meg egy rendkívül kedves cica a kerthelyiségben. Meglepődtem, mert novemberhez képest tele volt vendégekkel az étterem. A személyzet nagyon kedves volt, és minden kérdésünkre-kérésünkre udvariasan reagáltak.
Torony Étterem Fonyód - Étel/italTorony Étterem Fonyód - Étel/italTorony Étterem Fonyód - Étel/italTorony Étterem Fonyód - Étel/ital
Átlagos 2017. szeptember 18.egyedül járt itt
Az ittjartam. hu értékelések alapján választottam ezt az éttermet. Központi részen található, a főút közelében, nagy parkoló van mellette. Az épület külső kialakítása, legalábbis a tetőszerkezete kissé Makovecz Imre stílusára emlékeztet, bár nem annyira kifinomult. A belső rész retró, félhomályos. A mosdó avítt.
Torony Étterem Fonyód - Külső képTorony Étterem Fonyód - Külső képTorony Étterem Fonyód - Külső képTorony Étterem Fonyód - Étlap/itallapTorony Étterem Fonyód - Étlap/itallapTorony Étterem Fonyód - Étlap/itallapTorony Étterem Fonyód - Étlap/itallapTorony Étterem Fonyód - Étel/italTorony Étterem Fonyód - BelsőTorony Étterem Fonyód - MosdóTorony Étterem Fonyód - Külső képTorony Étterem Fonyód - Külső képTorony Étterem Fonyód - Külső képTorony Étterem Fonyód - Külső képTorony Étterem Fonyód - Külső képTorony Étterem Fonyód - Étlap/itallapTorony Étterem Fonyód - Külső képTorony Étterem Fonyód - Étlap/itallapTorony Étterem Fonyód - Étel/italTorony Étterem Fonyód - BelsőTorony Étterem Fonyód - MosdóTorony Étterem Fonyód - Külső képTorony Étterem Fonyód - Külső képTorony Étterem Fonyód - Külső kép
Átlagos 2017. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokan voltak akkor,nem voltak éppen kedvesek és nem azt kaptuk amit kértünk,de ezt javították.....csak ugye,telt-múlt az idő.Más (német)vendégnek elcsomagolták a maradék húst,nekem oda hozták a dobozt,hogy tegyem bele.....!!Ezért borravalót nem adtam!Amúgy finom volt és bőséges.
Kiváló 2017. július 17.gyerekekkel járt itt
a pincérek segítőkészek, gyorsak, udvariasak. Azonnal asztalokat tolnak össze nagyobb társaság részére. A felszolgált ételek minőségiek, a választék bőséges: hal, marha-sertés-csirke húsok, vegetáriánus ételek. A halászlé isteni, nagyon finom ízvilággal, még sose csalódtunk benne!
Mindenkinek jó szívvel ajánlom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. április 23.családjával járt itt
Bár márciusban még felújították, húsvétra már újra megnyitott az étterem. Bevallom, évekkel ezelőtt egyáltalán nem tett rám jó benyomást, ezért inkább elkerültük, viszont családtagjaim jóként emlékeztek rá. Mivel az általunk gyakrabban látogatott Balatonfenyves körüli éttermek megengedik maguknak azt a luxust, hogy csak május közepén nyissanak, ezért betértünk ide, és egyáltalán nem bántuk meg!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2017. április 22.a párjával járt itt
Életem legjobb sült kacsáját ettem az étteremben. Kedves, barátságos pincér fogadott bennünket. Gyors volt, ajánlotta az ételeket. Az ételválasztás telitalálat volt. A szakács egyszerűen fenomenálisat alkotott. Nagyon elégedettek voltunk az ebéddel. Az étteremben ( a zord időjárás ellenére) kellemes meleg volt. Minden tiszta és barátságos volt.
Kiváló 2016. október 30.családjával járt itt
Kiváló kiszolgálás kedves pincérek,finom ételek jó hangulat tisztaság mindenkinek tudom ajanlani ezt az éttermet.
Kiváló 2015. augusztus 31.barátokkal járt itt
Kerékpáros túra közben szúrtuk ki a helyet. Jó választásnak bizonyult. Az étterem majdnem teljesen teli volt, ezért egy kicsit aggódtunk azon, hogy ez rá fogja nyomni a bélyegét a kiszolgálásra, de egyáltalán nem így történt. Ahhoz képest, hogy szezon után voltunk, a forgalomhoz mérten megfelelő számú személyzettel kifogástalanul működött minden.