Hotel DAM Fonyód ★★★

Hotel DAM FonyódHotel DAM Fonyód

Napsugár Kemping és Panzió Fonyód - Napi árak
2025.06.01-ig
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Hotel DAM Fonyód vélemények

Gyenge 2019. január 24.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralásnak,kisebb gyermekkel jó. Akinek nincsenek nagy elvárásai, és értékelni tudja ,hogy kiváló helyen lévő part menti egyszerű szálloda,annak megfelelő lesz. A tisztasággal volt némi probléma. Pókok,pókháló mindenhol, a gyermekeknek való kerti fajátékok(hinta, mászóka,csúszda stb), mind korhadnak, és tele vannak pókhálóval.
Átlagos 2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Hát előszóban csak annyit,indulás előtt pár nappal elolvastuk az értékelését a hotelnak és csak az tartott vissza bennünket,hogy ajándék ként kaptuk az utat. De egy két dologban kellemesen csalódtunk. Az étkezés nem volt szörnyű sőt bőséges volt. Az ágyunk itthon is kemény tehát ez sem volt probléma.
Hotel DAM Fonyód - EgyébHotel DAM Fonyód - EgyébHotel DAM Fonyód - EgyébHotel DAM Fonyód - Egyéb
Átlagos 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
A szobában csak ágyneműt és szemetes zsákot cserélnek minden más koszos. A víz alig megy le a zuhanyzóban és penészes a zuhany. Sok a pók és pókháló. Sajnálom, hogy egy ilyen szuper helyen lévő szállodával nem úgy foglalkoznak ahogy kellene. A játszó tér fa elemei korhadtak és pókhálósak. A partszakasz ezen részén homokos a víz de sok a hínár.
Átlagos 2017. július 2.gyerekekkel járt itt
Összeségében jól éreztük magunkat, de a hely nincs ár/érték arányban. A hotel udvara szép, rendezett, viszont a belső takarítással nem állnak a helyzet magaslatán. A kemény matracokat már orvosolták, a szobákból a klíma ami nagyon hiányzik. Bár amelyikben van ott is irreális összeget - 2000Ft / nap / fő - kérnek érte.
Kiváló 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Az ágy nagyon kemény,egyszerüen nem lehet rajta aludni. A tisztaságot nagyon nem ismerik,ugyanis kértünk szoba takarítást,hát az nem volt elvégezve. Az étteremben az evőeszközök foltosak,kopottak voltak. A poharak szintén foltosak,az asztlterítőket nem valami sűrűn cserélik.
Hotel DAM Fonyód - KörnyékHotel DAM Fonyód - SzobákHotel DAM Fonyód - Környék
Gyenge 2014. szeptember 7.a párjával járt itt
Egy pozitívuma van a helynek, hogy közvetlen a vízpart mellett van az üdülő.
Az ágyak kényelmetlenek, az ágyneműhuzatok sajnos műszálasak. . .
Wi-fi alig működött, a gyenge jel miatt nem mindig lehetett használni az internetet.
Az étkezésekről a szocialista idők jutottak eszembe, habár akkor többet kaptunk a tányérunkba. . .
Összességében ár-érték arányában nem jól jártunk. . .
Gyenge 2014. augusztus 3.a párjával járt itt
Mivel én a feleségemmel csak egy éjszakára szálltam meg, így a wellness részről nem tudok véleményt mondani. Viszont az éjszakát sojkáig nem fogjuk elfelejteni az ágy keménysége miatt. Hajnalig forgolódtunk és akkor már mind a derekunk és kétoldalt a medencecsontunk is fájt. Kínunkban a paplanokat tettük magunk alá és takaró nélkül próbáltunk aludni valamit.
Kiváló 2014. augusztus 2.a párjával járt itt
A személyzet kedves udvarias előzékeny. A hotel tiszta kellemes hangulatú mindenkinek csak ajánlani tudom ha Fonyódon jár csak ide térjen be. A szobák kitűnő biomatracokkal vannak felszerelve nagyon egészséges alvást biztosít.
A part tiszta rendezett. Megoldott ingyenes zárt parkolás.
Hotel DAM Fonyód - Külső képHotel DAM Fonyód - KörnyékHotel DAM Fonyód - Környék
Kiváló 2013. szeptember 29.családjával járt itt
A személyzet aranyos,segítőkész.A hotel tiszta,kulturált,igényes. A mások által kifogásolt "beteg" emberekkel nem volt semmi gondunk,a kislányunk kifejezetten élvezte a társaságukat. Az egyetlen kis negatív a wellness részben levő vizek lehetnének melegebbek.Ezt leszámítva minden remek volt:-)
Köszönjük!
Hotel DAM Fonyód - Wellness
Átlagos 2013. augusztus 25. járt itt
Családdal voltunk augusztusban 5 napot, teljes ellátással. Az ágyak olyan kemények voltak, hogy derékfájással jöttem haza, így garantáltan fogyatékos leszek, mint ott oly sokan, aki egyébként nincsenek külön választva :( A WIFI igaz van, de minek, hisz nagyrészt nincs jel :(
A Balcsi szép, közel a part ez az egyetlen pozitívum, de ha nem jó az idő és a benti wellnessben szeretnénk fürdeni, akkor fagyoskodhatunk a vízben, melyet NAPKOLLEKTOR fűt - ami ugye napsütésben hatékony.