Pagoda Wok Bar - Auchan Fót

Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Pagoda Wok Bar - Auchan Fót vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. október 14.egyedül járt itt
A megszokott kínai (? ) ételek vannak. Csak azt tudom megkérdezni, melyik a csípős. A kiszolgáló hölgy nem tudja, de egy benfentesebb dolgozó igen. Ez, ez, ez. Ettől pont nem tudom még melyik micsoda, de hát nem az számít, mert ránézésre nem sok a különbség. Olajban sült ress hagyma. Meg hús, meg rizs. Meg fafül gomba.
Pagoda Wok Bar - Auchan Fót - Belső
Szörnyű 2018. június 1.egyedül járt itt
Chilis marha: semmi íz, a hús rágós. 1600 Ft egy adag. A macskának talán jó lesz. Classic szezámmagos csirke: minimális hús, maximális tészta, szintén íztelen. A hús pedig szinte nyers. Elvitelre vettük, 3800Ft volt 1 adag tésztával és egy 0,5l -es üdítővel. Ennyi pénzért az adag méretét min. 1,5x ekkorára várnám.
Átlagos 2018. május 14.egyedül járt itt
Az áruház üzletsorán az éttermi részen vagy megújult az előző étterem, vagy kibővült (nagyobb lett, az látszik), vagy teljesen új. A sok hasonló keleti ihletésű gyorséttermet nehéz egymástól megkülönböztetni. Sem kinézet, sem a kínálat alapján. Mindenesetre a soron a reklámtáblák újként hirdetik. Az étel olyan, mint a többi helyen.
Pagoda Wok Bar - Auchan Fót - Belső