Böngéssz a legfrissebb abádszalóki értékelések között!

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. április 11. 21:55barátokkal járt itt
Nem először jártunk itt büszke, szép tulipánokat szedni, mindig így április 10-15. között. Volt, hogy ebben az időben még csak viszonylag kevés kinyílott virágot találtunk, mert hűvös volt a tavaszelő. Most viszont előre tudhattuk, hogy éppen az ellenkezőjére számíthatunk, hiszen a kert internetes oldalán közzétették, a szokatlanul meleg időjárás miatt a szezon jóval rövidebb lesz, mint máskor.
Tulipánszüret TulipGarden Tisza-tó, AbádszalókTulipánszüret TulipGarden Tisza-tó, AbádszalókTulipánszüret TulipGarden Tisza-tó, Abádszalók
Érdekes 2024. március 25. 20:11a párjával járt itt
A Nagykunság egyik legszebb pusztai kápolnájának szokás mondani a Kunhegyes és Abádszalók közötti Szent Móric kápolnát. Mi évek óta szerettünk volna felmenni ehhez a szántóföldek semmijének közepén álló, messziről is szépnek mutatkozó épülethez, és most sikerült a kis kápolna megtekintését hozzákapcsolni egy másik programunkhoz.
Szent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, AbádszalókSzent Móric kápolna, Abádszalók