Böngéssz a legfrissebb biatorbágyi értékelések között!

Kiváló 2024. március 28. 21:12egyedül járt itt
A Kemenes cukrászda ősforrása és franchise központja Biatorbágyon van. Itt több hangszeren is játszanak, tartanak kézműves söröket az Etyeki Sörfőzdétől, ebből vettem egy Just for Fun Game of Yeasts Sake elnevezésűt, nem volt olcsó, de ezek a fancy sörök soha nem olcsóak, az anyag is töb bennük.
Kemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, BiatorbágyKemenes Cukrászda & Bisztró, Biatorbágy
2024. március 28. 21:00egyedül járt itt
A Lipóti pékségbe ezúttal is azért mentem be, hogy valami mákos süteményt vegyek, legyen az pozsonyi kifli vagy rétes. Utóbbi mellett döntöttem. A kiszolgálás kedves, a környezet rendezett és tiszta, az árak megfizethetők, de mondhatom úgy is, értékarányosak. A rétesre, mely nem a legmeggyőzőbb termékük, 550 forintot fizettem. Marad a négy pont.
Lipóti Pékség & Kávézó, BiatorbágyLipóti Pékség & Kávézó, BiatorbágyLipóti Pékség & Kávézó, BiatorbágyLipóti Pékség & Kávézó, BiatorbágyLipóti Pékség & Kávézó, BiatorbágyLipóti Pékség & Kávézó, BiatorbágyLipóti Pékség & Kávézó, BiatorbágyLipóti Pékség & Kávézó, BiatorbágyLipóti Pékség & Kávézó, BiatorbágyLipóti Pékség & Kávézó, BiatorbágyLipóti Pékség & Kávézó, Biatorbágy
Átlagos 2024. március 28. 20:56egyedül járt itt
Első ízben jártam Biatorbágyon vonattal, van két előnye, alkalmat ad a kiruccanás a gyalogolásra és nyugodtan alkoholizálhat az ember. Ismét betértem a Napsugár presszóba, őszintén szólva el is felejtettem, hogy hat éve már voltam itt, sőt, írtam is róla. Nagyjából most is ugyanazt írhatom, két csapjuk van, a Heineken üzemen kívül volt, csapolva csak Soproni Ászokat lehetett inni.
Napsugár Presszó, BiatorbágyNapsugár Presszó, BiatorbágyNapsugár Presszó, BiatorbágyNapsugár Presszó, BiatorbágyNapsugár Presszó, BiatorbágyNapsugár Presszó, BiatorbágyNapsugár Presszó, BiatorbágyNapsugár Presszó, BiatorbágyNapsugár Presszó, Biatorbágy