Böngéssz a legfrissebb dombóvári értékelések között!

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. április 8. 19:12a párjával járt itt
Gunaras fő terén áll, vagyis pancsikol ez a gúnár. Kedves, szép szobor melyet jól kiemelnek a most virágzó japán cseresznyefák. A gúnár körül padok melyről többen is szokták csodálni a madarat.
Fürdőző Gúnár, Dombóvár
Kihagyhatatlan 2024. április 8. 19:09a párjával járt itt
A település végén, a nagy fák között található ez a szép kis kápolna. Nagyszerű, hogy egy család építtette ezt a településnek. Jönnek-mennek az emberek, megpihennek a padon és elmélkednek ha nincs is nyitva. Nyugodt, rendbentartott ez a hely.
Szent Gergely-kápolna, Dombóvár
Kiváló 2024. április 8. 19:08a párjával járt itt
Sörözőhöz képest bőséges a választék. Az ajándék tárgyakon túl, édességek, ételek, sokfajta házi sör, sörpárlat és borok is kaphatók. Férjemnek ízlett a sörpárlat, a világos és a szilvás sör. A jeges kávéért másnap is bementem, mert nemcsak a kinézete volt szép, hanem az íze is! Pont olyan, amit az ember elvárt és lassan eszeget-iszogat. Nekünk tetszett a hely!
Kissler Sörkert, DombóvárKissler Sörkert, DombóvárKissler Sörkert, DombóvárKissler Sörkert, Dombóvár
Kiváló 2024. április 8. 19:06a párjával járt itt
A megbeszélt időben a helyszínen vártak minket a tulajdonosok. Remek ez az apartman, néhány napos tartózkodáshoz bőven megfelelő, mert minden van amire szükségünk volt, tiszta és rendezett. Jó helyen van, zöld környezetben, a fürdő 10 perc gyalog. A kocsi a zárt udvaron parkolt. Könnyedén tudtunk ki-be járni és a távozás is egyszerű volt. Jó volt itt lenni!
Happy Bunnies Apartman I., DombóvárHappy Bunnies Apartman I., DombóvárHappy Bunnies Apartman I., DombóvárHappy Bunnies Apartman I., DombóvárHappy Bunnies Apartman I., DombóvárHappy Bunnies Apartman I., Dombóvár
Érdekes 2024. április 8. 19:04a párjával járt itt
Tulajdonképpen ez egy kis park. A szélén egy lakótorony látható. A parkban hazán nagyjainak az élethűnél magasabb fehér szobrai, mely látványosak a zöldben. "Mentett" szobrok, mert "szomorúságuk" miatt Pesten nem feleltek meg. Itt jó helyen vannak.
Szigeterdő, DombóvárSzigeterdő, DombóvárSzigeterdő, DombóvárSzigeterdő, DombóvárSzigeterdő, DombóvárSzigeterdő, Dombóvár
Kihagyhatatlan 2024. április 4. 8:56a párjával járt itt
Van nyitvatartás, de jó ha bejelentkezünk telefonon. Bodó Imre megtartotta a történetekkel átszőtt tárlatvezetést. Örömmel hallgattuk és szemléltük a sokrétű kiállítást. A végén kell beírni a vendégkönyvbe és fizetni a belépőt.
2024. április 3. 15:20a párjával járt itt
Dombóvár központi részén található ez a modern étterem. Nagypéntek lévén rajtunk kívül csak egy pár étkezett, így mindent gyorsan megkaptunk. A rózsa limonádét ki nem hagytam volna! A húsleves májgombóccal jó volt, de a gombóc szerintem nem ott készült.
Fortuna Étterem, DombóvárFortuna Étterem, DombóvárFortuna Étterem, DombóvárFortuna Étterem, DombóvárFortuna Étterem, DombóvárFortuna Étterem, Dombóvár
Kihagyhatatlan 2024. március 16. 15:15egyedül járt itt
Tulajdonképpen erre a múzeumra négyest adtam volna (vagy hármast), de mindent összevetve ez mégis csak egy ötös! És ez elsősorban Bodó Imrének köszönhető. Ilyen hihetetlen elkötelezettséggel, ügyszeretettel ritkán találkoztam, pedig hmmm. . . elég sok emberre volt rálátásom.
Fekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, DombóvárFekete István Múzeum, Dombóvár
Átlagos 2024. március 15. 23:57egyedül járt itt
Nagyon szép házban van, a város centrumának tekinthető rész, kis park közepén egy pompás villa, amit jó célra használnak. Egyáltalán nem váltottam ki semmiféle érdeklődést, egyedüli vendég voltam, fiú jött, felkapcsolgatta a villanyokat, aztán visszament a komájával számítógépezni az irodába. Talán megzavartam őket valamiben.
Dombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum, Dombóvár
Átlagos 2024. március 11. 14:36egyedül járt itt
Többen ajánlották. . Bonyhádon is, Dombóváron a múzeumban is azt mondták, hogy menjek a Szicíliába. Ha a helyiek is mondják, akkor biztos, mentem is. Be is sétáltam és megálltam a pulttól pár méterre, hogy majd rám is sor kerül. Amúgy működött az üzem, közepes intenzitással. Az egyik felszolgálólány rám nézett és szó nélkül elszaladt.
Szicilia Étterem és Pizzéria, DombóvárSzicilia Étterem és Pizzéria, DombóvárSzicilia Étterem és Pizzéria, DombóvárSzicilia Étterem és Pizzéria, DombóvárSzicilia Étterem és Pizzéria, DombóvárSzicilia Étterem és Pizzéria, DombóvárSzicilia Étterem és Pizzéria, DombóvárSzicilia Étterem és Pizzéria, Dombóvár