Böngéssz a legfrissebb igali értékelések között!

Kiváló 2024. március 21. 6:28a párjával járt itt
A fsz. 3 volt a szállásunk. Szép tágas szoba, egy pici erkéllyel, az ágy kényelmes, viszont elég nyikorgós. A fürdőszobában a zuhanyzóban a penészedés nincs eltávolítva. Az ágynemű patyolat tiszta és valami csodálatos illattal ami belengte a légteret szinte az egész szálláson érezni lehetett! Szerencsére nekünk kellemes volt.
Gyenge 2024. március 14. 6:38barátokkal járt itt
A szoba(családi volt 4 ágy)borzalmas volt,puritán. Nincs benne csak egy keskeny akasztós szekrény,egy pici doh.asztal,egy puff,2 ejjeli szekrény és csak az egyiken lámpa. Másik szobába még ennyi sem. Hely lenne arra,hogy jobbá tegyék! Borzalmas,szegényes! Ennyi pénzzért sokkal jobb helyeken voltunk már!
Kiváló 2024. március 11. 16:08a párjával járt itt
Harmadik alkalommal jártunk itt. Mindig elégedettek voltunk, ezért is térünk vissza minden évben.
Igal egy kedves, barátságos város a somogyi-lankákban.
A panzió csendes, minden igényt kielégít, amire egy korunk beli pár vágyik.
Általában két éjszakát töltöttünk itt, mivel még dolgozunk, így egy hosszú hétvégére szoktunk jönni.
Tervezzük a jövő esztendőt is. . . .
2024. március 11. 4:52a párjával járt itt
Nagyon szeretjük Igalon a Termál Panziot nem először voltunk már itt ami most hagyott kivetni valót az az volt hogy Nagyon nyikorgott az ágy nem volt valami komfortos minden mozdulatnál recsegett nyikorgott. De ettől függetlenül is biztos hogy újra vissza térünk. Most voltunk 4. Alkalommal mi Nagyon szeretjük.
Kiváló 2024. március 10. 10:36a párjával járt itt
Nagyon zavaró volt ,hogy egy 6 fő társaság hangoskodott a folyóson,értesülésem szerint nem magyar állampolgárok voltak.
Kicsit elvették a pihenni vágyok estéjét.
Többnyire idősebbek voltunk ott,ezek a hangoskodások rontják a panzió látógatását.
Természetesen a 6fő társaság viselkedése nem vette el a kedvem,csak megjegyzem őssze keverték a panziót a kocsmával.
Ettől eltekintve mindennel elégedett vagyok, köszönöm.
Kiváló 2024. március 8. 13:54a párjával járt itt
Első alkalommal voltunk itt,de nem utoljára. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet figyelemes udvarias, a szállás tiszta, kényelmes. Svédasztalos reggeli, vacsora korlátlan"fogyasztás! ! ! Sok kedvezményt kaptunk,pl. vendégváró ital, koktél , fürdőbelépő. . . Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a velneszt.
Átlagos 2024. február 26. 5:35a párjával járt itt
A pincér az üdvözlő italt (bor)nem az asztalnál öntötte a poharunkba,így nem láttuk,mi is kerül bele valójában. A poharakat felülről ,a száját átfogva hozta ki . . . a poharak koszosak voltak,Mi nem szerettünk volna koktélt inni,de nem lehetett helyette gyümölcslét kérni . Pedig a koktél drágább .
Kiváló 2024. február 24. 8:24a párjával járt itt
Minden pillanatot imádtunk, amit itt töltöttünk. A személyzet - csupa fiatal - fantasztikusan kedves emberek, a hangulat tényleg családias. Az étel úgy mennyiségre, mint minőségre tíz *-os, a gyógyvíz csodálatosan jó fürdeni és ivókúraként is. A Covid óta jelenlévő emésztési problémáink megszűntek!