Böngéssz a legfrissebb karcagi értékelések között!

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Átlagos 2024. április 1. 17:36a párjával járt itt
A 2015-ben a milánói világkiállításon magyar pavilonként szereplő, akkor is élénk szakmai vitákat keltő, Sámándob jelentős és költséges felújítás nyomán művészeti és konferenciaközpontként született újjá Karcagon.
Sámándob Kultúrközpont, KarcagSámándob Kultúrközpont, KarcagSámándob Kultúrközpont, KarcagSámándob Kultúrközpont, KarcagSámándob Kultúrközpont, KarcagSámándob Kultúrközpont, KarcagSámándob Kultúrközpont, KarcagSámándob Kultúrközpont, KarcagSámándob Kultúrközpont, KarcagSámándob Kultúrközpont, KarcagSámándob Kultúrközpont, KarcagSámándob Kultúrközpont, Karcag
Érdekes 2024. március 13. 22:11a párjával járt itt
Ha már Karcagon voltunk a Sámándobot és a benne most látható Munkácsy-kiállítást megnézni (erről majd külön írok), kimentünk a pusztába, a várostól néhány kilométerre lévő magányos Zádor-hídhoz. Ez itt már a Hortobágy, ide is elér a végeláthatatlan puszta, amelyen egyszer csak a hortobágyi híres kilenclyukú híd kistestvérét látja meg a vándor.
Zádor-híd, KarcagZádor-híd, KarcagZádor-híd, KarcagZádor-híd, KarcagZádor-híd, KarcagZádor-híd, Karcag