Böngéssz a legfrissebb miskolctapolcai értékelések között!

Kiváló 2024. április 13. 7:15a párjával járt itt
3 napot töltöttünk a szállodában, ahol pazar ételválaszték várt minket, nagyon finom volt minden, udvarias kiszolgálás, a wellness szuper. A szoba tiszta volt, az egész szállodát finom illat lengi be, imádtam. Az ágy nekem puha volt, de másnak lehet ez jön be, az ágynemű patyolat tiszta, illatos.
2024. április 2. 7:47egyedül járt itt
A szobák rendben voltak,( bár nagyon meleg volt a szállodában, de ezt nem lehetett szabályozni) a reggeli és vacsora választék úgy szintén. Ami nem tetszett: az úszó medence hőmérséklete nagyon hideg volt, ill. az ünnepi hangulatnak már ami az étkezést illeti nyoma sem volt ( nem volt kalács, a sonka választék hiányos volt, másnap nem volt főtt tojás, torma )
Szörnyű 2024. március 31. 21:50családjával járt itt
A felszolgáló egy bunkó volt, a főnök is. A rendelt ételt egy óra múlva sem kaptuk meg, így kifizettük az addigi fogyasztást és eljöttünk. Senkinek sem ajánlom a helyet.
Szörnyű 2024. március 31. 18:28a párjával járt itt
Én az önök helyében nem ajánlanám ezt a szállodát, mert csak a jó hírüket rontják vele. A szállodai szolgáltatások még a kérésre sem voltak elérhetőek. A szauna elzárva a vendégek elől. A kulcsot a tulajdonos magánál tartotta. A jakuzzi nem volt felfűtve. . A kérések után már a második nap délután egyes részt lehetett használni.
Szörnyű 2024. március 29. 20:31gyerekekkel járt itt
A kiszolgáló személyzet nem volt a helyzet magaslatán. Asztalt foglaltunk,de 1 órás várakozás után éhen távoztunk.Kritikán aluli a hely.Nem ajánlom.
Kiváló 2024. március 15. 7:47a párjával járt itt
Az Alfa Hotelben 2019 karácsonyán jártunk először. Azóta visszajáró vendégek vagyunk. Márciusban 9. alkalommal jártunk ott. Ez is bizonyítja, hogy nagyon szeretjük ezt a helyet. Minden alkalommal kiválóan éreztük magunkat. Kikapcsolódásra, feltöltődésre nagyszerű hely, van sószoba, jakuzzi, szauna, masszázs.
Gyenge 2024. március 2. 15:03barátokkal járt itt
KB. nyolc éve jártunk már ebben a szállodában, akkor meg voltunk vele elégedve. Sajnos ez a mostani utazásunkra nem mondható el maradéktalanul. Úgy látszik a szállodák ott próbálnak spórolni, ahol csak tudnak. Szerény véleményem szerint egy négy csillagos szálloda nem engedheti meg magának, hogy nagy zajjal járó munkálatok alatt (előzetes tájékoztatás nélkül) fogadják a vendégeket.