Böngéssz a legfrissebb szentendrei értékelések között!

Kiváló 2024. április 12. 5:20a párjával járt itt
Többször voltunk már az étteremben a párommal és minden alkalommal nagyon finom volt az étel. A koktélok fantasztikusak. Nagyon kedves mindenki és nagyon hangulatos a hely.
Trattoria Cardinale Étterem & Pizzéria, SzentendreTrattoria Cardinale Étterem & Pizzéria, Szentendre
Érdekes 2024. március 26. 19:15gyerekekkel járt itt
Kis erdei séta vasárnapi levezetésnek. Az úton meg kell állni, mókuska akadályozza a forgalmat. Mi kellő türelemmel megvárjuk, míg átugrik a biztonságos fák közé. Különlegesen tarka volt: fehéren virító hasa, fekete farkincája, sötét rozsdabarna teste. A barlang elég szűkösnek bizonyult, de egy kicsi denevér éppen az egyik oldaláról szó szerint a másikra fordult.
Sas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, SzentendreSas-kövi-barlang, Szentendre
Kiváló 2024. március 4. 21:06a párjával járt itt
A legfinomabb fagyit itt eszem mindig! Utánaolvastam, és a hely alapítójának évtizedekkel ezelőtti családi receptje alapján készítik ma is. Hát EZÉRT olyan finom, valódi ízű. Én leginkább a pisztáciát szeretem. No és a kedves kiszolgálást! KÖSZÖNÖM, jólesik ide betérni! Gyakran látogatunk el ide.
Lola Cukrászda, Szentendre