Böngéssz a legfrissebb velencei értékelések között!

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. április 21. 14:35barátokkal járt itt
Barátainkkal érkeztünk erre a szállásra, összesen 6-an voltunk. A szállásadó nagyon kedves volt, mindent megmutogatott, elmagyarázott mit merre találunk, hogy működik. Még ajándék pezsgőt és édességet is kaptunk (szerintem ez egy pluszt ad már kezdéskor). Maga az apartman a ház emeletén található, tágas 3 szobás + egy nagy amerikai konyhás nappali + fürdőszoba.
Telihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, Velence
Kiváló 2024. április 18. 14:21a párjával járt itt
Az egy dolog hogy gyönyörű a kilátás, de ez nem elég. . . . Lényeg: kiváló ételek, nyilván nem mindent kóstoltunk, de mivel ide biztosan vissza fogunk térni, ezért a többi ételt is meg fogjuk kóstolni idővel. Minden jó ízű és kifogástalan minőségű volt, ezúton is köszönjük!
Átlagos 2024. február 26. 19:05gyerekekkel járt itt
A mai napra a Velencei-tó megkerülése volt a cél és sikerült is teljesíteni. Jól kifáradtunk,mert néha széllel szembe tekertünk. A tó mentén strandok, nádasok mellett, és patakparton gurultunk. A kilátóból a nádas élővilágát csodáltuk:
madarakat a messzességben. Az ebéd a Kanyar büfében fogyott el.
Velencei-tó, VelenceVelencei-tó, VelenceVelencei-tó, VelenceVelencei-tó, VelenceVelencei-tó, VelenceVelencei-tó, VelenceVelencei-tó, VelenceVelencei-tó, VelenceVelencei-tó, VelenceVelencei-tó, VelenceVelencei-tó, VelenceVelencei-tó, Velence