az 1 fülesdi étterem közül
étterem, vendéglő
Moni Vendéglő FülesdMoni Vendéglő Fülesd
Moni Vendéglő Fülesd

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor

Moni Vendéglő Fülesd vélemények

Kiváló 2018. július 24.gyerekekkel járt itt
A közeli szállás tulajdonosa ajánlotta nekünk ezt a Vendéglőt. Kis házikó, pici parkolóval. Kint is és bent is lehet étkezni. Nagyon friss, házias ízű ételeket kaptunk, az adagok megfelelőek. Kedves felszolgáló hölgy hölgy és családja készítik és tálalják ezeket a csodákat.
Kiváló 2015. szeptember 1.barátokkal járt itt
Két éve jártunk itt először, meg is írtam akkor a véleményem. Tavaly is jártunk itt és az idén is. Annyira kiváló volt minden, hogy elterveztem, újra írok egy értékelést. Az ételeken érezni, hogy friss alapanyagokból készülnek, sercegően frissen tette elénk le a készséges és kedves felszolgáló hölgy.
Moni Vendéglő Fülesd - Étel/italMoni Vendéglő Fülesd - Étel/italMoni Vendéglő Fülesd - EgyébMoni Vendéglő Fülesd - Étel/ital