Biczó Csárda Fülöpszállás

4,9
a 4 fülöpszállási étterem közül
csárda, étterem, vendéglő
Biczó Csárda Fülöpszállás

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Biczó Csárda Fülöpszállás vélemények

Kiváló 2022. augusztus 17.családjával járt itt
Ha valamit ünnepelünk, mindig ide jövünk enni. Fantasztikus a konyha, változatos, minden igényt kielégít. A környezet mesés, nagyon hangulatos. Tiszta, rendezett környezet, kedves kiszolgálás, nagyon ajánlom
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 26.a párjával járt itt
Általában az ünnepi ebédeket ide szoktuk szervezni a feleségemmel. Nagyon szeretjük a helyet, nagyon hangulatos a külső és a belső rész is. Fantasztikus hangulatot ad az élőzene ebéd közben. A személyzet nagyon kedves és profi. Szívesen látogatjuk
2017. augusztus 10.barátokkal járt itt
Gyerekkoromat a környéken töltöttem, a csárda épülete a komcsi időszakban a TSZ-hez tartozott. Azóta sok víz lefolyt a Fülöpi csatin, hatalmas változásokon ment a világ keresztül. A csárda is jelentősen megváltozott. 40 év után vissza térve büszkén néztem szét a gyönyörűen kialakított csárdán és a hozzátartozó hatalmas területen.
Biczó Csárda Fülöpszállás - Külső kép
Kiváló 2015. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Nagyon közel van hozzánk a csárda ezért is imádunk ide járni, az ételek finomak a kiszolgálás szuper! Az étkezéskor szinte mindig van élőzene Giovi közreműködésével ami szintén emeli a színvonalat! A gyerekeknek játszótér van, amit mindig birtokba is vesznek! Már nagyon várjuk a következő torkoskodást ami (korlátlan fogyasztást) jelent, tuti ott leszünk! !