Kígyós Csárda Fülöpszállás

Kígyós Csárda Fülöpszállás
Kígyós Csárda FülöpszállásKígyós Csárda Fülöpszállás
Kígyós Csárda FülöpszállásKígyós Csárda Fülöpszállás

Kígyós Csárda Fülöpszállás bemutatkozása

A Kígyós Csárda & Panzió évtizedek óta szigetként helyezkedik el tavak és folyók ölelésében, Solt és Fülöpszállás között.
A Hodován család 1992 szeptemberében vásárolta meg a csárdát, ami azóta nagy változáson ment keresztül.
A hosszú évek alatt országosan ismert, sőt elismert vendéglátó egységgé vált.

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Kígyós Csárda Fülöpszállás vélemények

2022. június 6.gyerekekkel járt itt
Egy a Kossuth rádióban hallott interjú során kaptam fel fejem a vendéglátóipari egység nevének említésére. Megjegyeztem, amint valami születésnap, évforduló következik, ide betérünk. Így ért minket nejem fenyegetően kikerekedett születésnap - száma, nosza, adjuk meg a módját egy remek helyen!
Szörnyű 2021. július 27.családjával járt itt
Évekkel ezelőtt jártam ezen a helyen,és akkoriban imádtam. Azért is tettünk egy kisebb kerülőt,hogy újra megkóstolhassuk a finom falatokat. Hááát. . . . . Ekkora csalódás régen ért már. A teraszon ültünk,ahol az asztalterítő csupa foltos volt. Nem volt saját pincérünk. Mindig épp az a felszolgáló ténfergett oda,akinek éppen kedve volt.
Kiváló 2017. október 30.a párjával járt itt
Gyors, udvarias kiszolgálás. Ízletes, igen bőséges adagok. Festői környezet. Mi Párommal a 2 személyes Csárdatálat rendeltük,bőséges adag volt, akár többen is jól lakhattak volna belőle, Nekem különösen a kacsasült ízlett és a sokféle zöldség és mártás közül a chilimártás valamint a saláta. Kellemes környezetben telt az idő.
Mindenkinek csak ajánlani tudom :)
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Csak egy kávéra, üdítőre ugrottunk be, párommal egy vasárnap, de a szomszéd asztal tányérjain, és táljain olyan gusztusosak, és nagyok voltak az ételek, hogy úgy döntöttünk megvacsorázunk. Fél fél adagot kértünk, mert nem is voltunk éhesek, de a látvány eladta magát, és az ételt. A desszert is nagyon finom volt a kiszolgálás természetes, és kedves.
Kiváló 2017. augusztus 13.a párjával járt itt
Jó helyen van a csárda. Igazi a csárda hangulat. Kívül, belül kellemes a külső. Nyaralásból hazafelé jövet tértünk be, kint ültünk le. Tiszta asztal várt bennünket. A pincér azonnal hozta az étlapokat Egy kicsit mosolyoghatott volna! Az ételt nagyon hamar megkaptuk. Dicsérendő az ízléses tálalás.
Kiváló 2017. augusztus 8.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk a Balatonon és útban haza felé megálltunk ebédelni. Korábban már jártunk itt és emlékeztünk, hogy finoman főznek. Így van tényleg nagyon finom ,bőséges és gusztusos a tálalás. A kiszolgáló személyzet figyelmes . Talán a tisztaságra egy kicsit jobban figyelhetnének, de ez betudható a sok átmenő forgalomnak is.
Szörnyű 2017. augusztus 2.egyedül járt itt
Motorral megálltam egy ebédre, ha már óriásplakáton hirdetik, hogy mennyire motorosbarátok. Rendeltem. Az ételt hamarabb hozták mint az evőeszközt. Gondoltam előfordul. Neki álltam a cigánypecsenyének. A burgonya újra volt melegítve, a két flekni hús kicsi volt. 2000ft-ért ez még látványban is röhelyes, ízre katasztrófa.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 12.családjával járt itt
Családi ebéden vettünk részt párommal a csárdában. Van lehetőség az ételek elfogyasztására kint, bent egyaránt. Maga a "csárda-hangulat" 100%-os, az ereszek tele fecskefészekkel, nagy "kedvencek", hiszen ritka fajok révén senki nem bántja őket. Az étterem tiszta, népi hagyományokat őrző.
Kiváló 2016. május 30.barátokkal járt itt
A személyzet nagyon kedves,az ételek nagyon finomak és bőségesek .Több alkalommal jártunk már itt de mindíg elégedetten jollakottan távoztunk.Az édes álom kehelyt sosem hagyjuk ki:-) Mindenkinek csak ajánlani tudom:-) :-) Ha pénteken mész és előre foglalsz asztalt akkor kedvezményt is kapsz:-) :-)
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2015. december 31.családjával járt itt
2 személyes Csárdagazda Bőségtál (töltött pulyka, szűztallérok, kemencés kacsacomb, betyárnyárs, vasalt csirkecomb, rántott gomba magvas bundában, rántott sajt, salátákkal, finom körettel, tartárral, bakonyi raguval)5990 Ft ettünk 3-an ami mindegyőnket levett a lábunkról először azt hittem nem lakok jól de tévedtem ráadásul a meglepetés hogy még sercegve hozták ki a libacombot fenomenális érzés volt isteni finom volt minden a tálon mivel nagyon messze vagyunk a csárdától ha arra járunk okvetlen benézünk újra!
Kígyós Csárda Fülöpszállás - BelsőKígyós Csárda Fülöpszállás - BelsőKígyós Csárda Fülöpszállás - Étel/italKígyós Csárda Fülöpszállás - Étel/ital
Kígyós Csárda Fülöpszállás a térképen
6085 FülöpszállásSzékekpuszta 23/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar