Füzéri vár Füzér

Füzéri vár Füzér
Füzéri vár FüzérFüzéri vár Füzér
Füzéri vár FüzérFüzéri vár Füzér

Füzéri vár Füzér bemutatkozása

Festeni sem lehetne szebbet a hazánk legészakibb településén magasodó Füzéri várnál. Az erődítmény a Zempléni-hegység legkeletibb részén, egy égbe nyúló vulkáni kúp csúcsára épült. Indulj időutazásra a háromszintes várban. A vezérszinten sétálhattok a virágkertben, megnézhetitek milyen körülmények között voltak a tömlöc rabjai és ehhez képest milyenek voltak a vár lakóinak mindennapjai.

Menóra Vendégház Hollóháza - Napi ár
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Füzéri vár Füzér vélemények

Kihagyhatatlan 2024. április 1.a párjával járt itt
Nagyon jó kis túra, nem annyira meredek bárki feltud mászni, persze kis pihenökel. A vár fantasztikus, sok terem van. A jegypénztárnál mindenki kap egy térképet a lap alján kis játékkal, különböző álomáson meg kell keresni a fa ládikákat amiben egy pecsételő van, a lap alján az a szimbólumot rá pecsételi.
Füzéri vár Füzér - EgyébFüzéri vár Füzér - Egyéb
Kihagyhatatlan 2024. március 16.a párjával járt itt
Szép látványos. Fél van újítva a vár nem minden hol tökéletes, de szép. A feljutásért meg kell dolgozni. Itt volt a legdrágább a vár belépő de lehet szépkártyával fizetni. Fizetni kell a parkolás ért. Viszont a pénzünkért jól szórakoztunk és nem lehet unatkozni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Átlagos 2023. november 9.a párjával járt itt
Nagyon szerettük volna megnézni a várat. . . . Fölsétáltunk egy kellemes erdős emelkedőn a vár bejáratáig bát az utolsó táv már deszkákból összetálolt lépcsőből állt labilis kapaszkodóval.
Füzéri vár Füzér - Külső képFüzéri vár Füzér - Külső kép
Kihagyhatatlan 2023. október 3.a párjával járt itt
Barátok, ismerősök nagyon ajánlották, hogy ha Sárospatakon töltünk pár napot a Hotel Bodrog Wellnessben, ne hagyjuk ki a Füzéri Vár meglátogatását se. Csodás hely! ! A várba történő " felkapaszkodás " is, de maga vár állapota, az interaktív termek, a történelmi kalandozások, játékos tárlatvezetés mind mind nagy élmény volt.
Füzéri vár Füzér - Külső képFüzéri vár Füzér - Külső kép
Kihagyhatatlan 2021. augusztus 18.kollégákkal járt itt
Pár évvel ezelőtt már jártunk itt, azóta nagyon sokat változott. Az alsó várig könnyű séta. A felső várba fa és sziklalépcsők vezetnek, kicsit meredek. Gyönyörű a kilátás. A várat szinte újjáépítették, 3 szint járható be. A felújítás még mindig folytatódik.
Kihagyhatatlan 2019. november 10.a párjával járt itt
Őszi pihenésünk helyszíne volt Zemplén. Kőkapuról mentünk át Füzérre. A vár messziről látszik, de sofőrként javaslom, hogy inkább az útra figyeljenek, mert elég rázós. A parkolás a vár alatt megoldott, 600,- Ft-ba kerül. A parkolóból "sétáltunk" fel a várba. A várat gyönyörűen felújították, nekem nagyon tetszett, hogy korabeli leírások alapján "visszaépítették".
Kihagyhatatlan 2019. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Zempléni családi nyaralásunk során Hollóházáról mentünk át Füzérre. Már az útról, az autóból messziről láttuk a táj fölé magasodó várat. A parkolásért 600 Ft-ot kellett fizetni. A parkolóból kb. 10-15 perc alatt fel lehet jutni a várba egy emelkedős, de nem túl megterhelő erdei séta keretében.
Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér - Füzéri vár Füzér -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Füzéri vár Füzér a térképen
3996 FüzérVárhegy, Füzéri vár