3,3

06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hegyi Kisvendéglő Galyatető vélemények

2018. január 23.a párjával járt itt
Egy szép téli napon, 2018 jan. 15-n kirándulást követően tértünk be párommal a Hegyi Kisvendéglőbe. A hely hangulatos, cserépkályha ontja magából a meleget, igazi kis hegyi menedék. Nagyon barátságos a kiszolgálás, az étel amit rendeltünk (sült pisztráng+köret+italok) jól eltalált, finom, ízletes volt az adag férfi embernek is teljesen megfelelő.
2082
2017. október 1.barátokkal járt itt
Nagyobb társasággal tértünk be ide az napsütötte őszi szombaton. Mint az várható volt, a környék tele volt turistákkal. Déltájt ezt a helyet választottuk maguknak. Asztal került is, nem is rossz, nem is kényelmetlen. Az ételválaszték érdekes volt, remek gombalevest ettem, később pedig bécsi tálat és azzal is meg voltam elégedve.
Hegyi Kisvendéglő Galyatető - EgyébHegyi Kisvendéglő Galyatető - Egyéb
Átlagos 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Augusztusban voltunka Hungest Hotel Galyában ahol reggelit és vacsorát kaptunk. Így első napon meglátogattuk a közeli kisvendéglőt ebédelés céljából. Hát mit ne mondjak egyedül a személyzet kedvessége ami megfogja az embert. Az egy személyes ételadagok megfelelő mennyiségűek, de a kétszemélyes tál kb pont akkora mint az egy személyre kivitt adag, csak az ára háromszoros.
2016. november 15.egyedül járt itt
Sziasztok! Az utóbbi 3 évben október végén látogattunk el Galyatetőre a családdal egy hosszú hétvégére. A szállóban bőséges reggeli és vacsora ellátást kaptunk. Amíg a család a délutáni sziesztát töltötte én átugrottam egy kis ebédre a vendéglőbe. Első nap bécsi szeletet választottam petrezselymes burgonyával sörrel és unicummal :).
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
2016. augusztus 9.barátokkal járt itt
Galyatetőn a hotelben volt a bázisunk egy hosszú hétvégére.
Az egyik rövid kiruccanásunk a kilátóba vezetett, közvetlen a Hegyi Kisvendéglő mellett. Már odafelé menet is csábított a "házi rétes" kiírás,ezért visszafelé le is teszteltük a rendszert.
A teljes repertoár és a kiszolgálás nem lett leellenőrizve, mert a hotel konyhája jól tartott bennünket, de a rétesért megérte megállni.
Nem volt semmi extra, csak finom rétesek!
Hegyi Kisvendéglő Galyatető - EgyébHegyi Kisvendéglő Galyatető - Egyéb
Szörnyű 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Múlt szombaton Kékestetöre indultunk. . sajnos biciklisverseny miatt le volt zárva. . hát irány Galyatetö. . és ott életem legrosszabb választása. . a Hegyi Kisvendéglö. Messziröl hivogatonak és barátságosnak tünt. . hát nem volt az. Kimért szénsavas üditöitalok. . szénsav nélkül, langyosan. .
Szörnyű 2015. június 17.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a párommal Galyatetőn. A hotel étterme kiváló volt, mind az ételeket tekintve mind a kiszolgálást. Egyik nap gondoltuk,hogy átnézünk a szembe lévő Kis Hegyi Vendéglőbe (mivel igen jó véleményeket olvastunk interneten). Amikor a vendéglőbe bementünk, mélységes csalódás ért minket. . .