Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

2019. szeptember 30.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat,kellemes környezet,tisztaság,nagyon változatos volt az étel,előzékeny a személyzet,Na,hogy ne csak jókat írjak,a fürdővel,volt egy kis gond,nagyon kicsi az élmény medence és a lépcső,életveszélyes,irtó kellemetlen volt rálépni,főleg idősebb embereknek.
Kiváló 2019. szeptember 29.a párjával járt itt
Először céges rendezvényen jártam a hotelban, és annyira megtetszett, hogy megbeszéltük a párommal, hogy együtt is elmegyünk oda. Második alkalommal sem csalódtam, nagyon szép, kényelmes és tiszta volt a szoba. A reggeli és a vacsora pedig egyenesen szuper, nagyon finoman főznek és bőséges választék van.
Kiváló 2019. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
A már általam megszokott magasszintű szolgáltatást nyújtotta a szálloda. Nagyon örültem (mivel 2 unokámmal mentem), hogy a játszótár megújult, illetve az új kilátó is nagyon tetszett. Sajnos a bambi kuckó egy kicsit "lelakott", óvodás gyerekeknek nem nagyon lehet játékott találni. Ha javasolhatnám, akkor a hétköznapokon is több gyerekprogramot szervezzenek. Összességében csodás volt ez a 3 nap Önöknél.
Gyenge 2019. szeptember 24.a párjával járt itt
A szálloda 2 csillagosnak felel meg, koszos szobák,szönyeg,függöny. A fürdöszoba 20-30 éves hatásu, kikopott butork, áll a KOSZ a fütötestek mögött az ablakokon a wellness részleg ugy koszos ahogy van. . . . Husz éve járunk HUnguest hotelokba , tizenpárban voltunk már de még hasonlo szégyennel nem találkoztunk. . . . . .
Kiváló 2019. július 20.a párjával járt itt
Júliusban töltöttünk itt 5 remek napot. Galyatető klímája elég sajátos, az autópályán még 25 fokot mutatott a hőmérő, itt fenn már csak 17 fokot. Egész idő alatt nem érte el a hőmérő a 20 fokot, de a 18-19 fokos időben is lehetett napozni, igazi szubalpin klíma. A wellness részleg remek,a jacuzziból valóban csodás panoráma nyílik a Kékes Tetőre, csakúgy mint az étteremből.
Grandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - Környék
Kiváló 2019. július 17.gyerekekkel járt itt
Csodálatos hely csak ajánlani tudom! Itt tényleg pihenni lehet amihez nagyban hozzá járul az ott dolgozók kedvessége, segítsége és tenni akarása! Külön köszönet a z étterem pincereinek és a medenceket felügyelő úrnak! Fogyatékos gyermekükkel voltunk nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!
Grandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
2019. július 13.a párjával járt itt
Ismét ezt a szállodát választottuk a januári síeléshez. Mint eddig, most is jól éreztük magunkat. A személyzet mint eddig is udvarias, kedves, segítőkész volt. A reggeli és vacsora választéka bőséges volt, bár a sütemények minősége,választéka sokat romlott.
Grandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Vendéglátás
Kiváló 2019. június 30.a párjával járt itt
Nagyon kedves személyzet, tiszta környezet. Gyönyörű táj, friss levegő. patinás épület. Életem első szállása ahol a vacsorához adnak inni és nem kényszerítenek az iszonyat drága italokra.
Az étel kicsit lehetne ízesebb, illetve vasárnap a reggelinék a kenyérféleség száraz és szikkadt volt. A kilátás és az elhelyezkedést kicsit kárpótolót. Még fogunk ide jönni.
2019. június 11.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű környezetben fekszik, közel a kilátóhoz, és a túraútvonalakhoz. A teraszról csodálatos a panoráma. Az ételek ízletesek, finomak voltak, csak kissé egyhangúak. Mátrai borok nem szerepeltek az itallapon - ez érdekes. . . . . kint csak egy jakuzzi van, nagyon meleg vízzel, ami nyáron egyáltalán nem kellemes.
Kiváló 2019. május 15.a párjával járt itt
Pihenésre, nyugalomra vágytunk..Itt ezt mind megkaptuk..A parkja nagyon szép ,a levegő ami itt van szuper .. Változatos finom ételek...Kiváló wellness...