Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

2013. április 2.gyerekekkel járt itt
Összességében jók az ellátások, a tisztaság és a személyzet hozzáállása, de az egész szálloda egy nagyon retro feeling-el bír. Persze az idősebb korosztály számára ez nagyon vonzó lehet, de a fiataloknak elég riasztó (pl. lakodalmas zene esténként, Gedeon bácsi és tsai) A szállodán érződik a régi múltja (nem modern), de az elhelyezkedése és levegője, környezete egyedülálló, ez biztos.
2013. március 27.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk itt. A környezet gyönyörű, óriásikat lehet kirándulni, ami hóban még romantikusabb. A gyerekek imádják a parkban tartott erdei állatokat és a játszóteret. A szobák berendezése sajnos elég változó és a legfelső emeletre nem megy lift, így az kicsit kényelmetlen.
Kiváló 2013. március 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól érztük magunkat unokáimmal Gallyatetőn. Kiválóak voltak az ételek, változatos volt a menü . A pincérek segítőkészek és barátságosak voltak. Kiváló a wellnes részleg. Nagyon jók voltak a programok,(gyerek és spot animációk). Egy probléma volt amiről a szálloda nem tehet, a két napig tartó tejszerű köd.
2013. március 3.a párjával járt itt
Nagyon kellemesen éreztük magunkat. Szép kilátás volt a szobából. Az étteremben az egyéni italrendelésnél 3. nap volt egy kis nézeteltérés, a 1 dl pezsgő helyett 2 dl pezsgőt számított fel a pincér, mi a számlát aláírtuk és mikor elment a pincér az asztaltól akkor néztük meg részletesen.
Kiváló 2013. február 21.a párjával járt itt
2012-ben is ebben az időpontban voltunk Galyán,sokkal jobb,választékosabb lett az étkezés
A személytet,tisztaság tökéletes
A TV nézés a szobában este kényelmesen úgy oldható meg. ha a teraszról behozzuk a karosszéket. De ezt mindenki úgy oldja meg ahogy akarja. Gratulálunk a vezetésnek,személyzetnek,jó pihenést biztositottak.
Kiváló 2013. február 11.gyerekekkel járt itt
Annyi minden jót tudnék írni, hogy szinte meg sem tudom fogalmazni. Már a recepciónál feltűnt a személyzet kedves segítőkészsége. A szoba nagyon kényelmes volt, 4 éves kislányunkkal voltunk, remekül éreztük magunkat. Nagyszerűnek ígérkező programjaik voltak, mi sajnos nem tudtunk részt venni rajtuk, mert ha nem síeltünk, akkor a fennmaradó időt a wellness részlegen a gyermek medencében töltöttük.
2013. február 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen van a szálloda.Az étel bőséges és választékos volt. A személyzet és a kiszolgálás kedves és udvarias.Plusz programunk a lovasszánozás mindannyiunknak tetszett.Jól éreztük magunkat köszönjük szépen.Tisztelettel, Horváth Zoltánné
Kiváló 2013. január 14.a párjával járt itt
A személyzet közvetlensége, rugalmassága dícséretes. A csomagok ajánlata kedvező, mert általuk javul az ár/érték arány. A reggeli és a vacsora kínálata, minősége kiváló, egyetlen területen éreztem gyenge pontot: a sütemények sematikusak voltak, ami alatt azt értem, hogy mindegyik kissé "nehéz" krémmel készült.