Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

Kiváló 2018. február 10.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk a hotelben, már bánom, hogy nem többet. Remekül éreztük magunkat. A szobák tisztasága tökéletes, az ágynemű hófehér, illatos, az ágy kényelmes. Az étterem tökéletes, hatalmas választékkal. A wellnes is szuper, kellemes meleg volt még az úszómedence hőfoka is. Télen voltunk, csodálatos volt a környezet, vissza fogunk térni nyáron is.
2017. december 2.gyerekekkel járt itt
A tàvozàs utàn utànunk telefonàltak,hogy otthagytunk egy óràt màsnap postàn àtvehettem itthon.Becsületes kivàló személyzet:)Köszönöm
Kiváló 2017. november 21.gyerekekkel járt itt
Tavasszal jártam ott 2 gyermekemmel. A személyzet kedves volt, az ellátás tökéletes. A szoba felszereltsége nagyszerű volt. A szolgáltatások színvonal kiváló. Gyermekbarát hotel, ahol lehetőség van a kisebb és nagyobb gyerekeknek is különböző programokra. A szálloda elhelyezkedése csodálatos.
Grandhotel Galya Galyatető - Medence/kert
Kiváló 2017. november 14.gyerekekkel járt itt
Novemberben 4 napot töltöttem itt a gyermekeimmel. Parkra néző szobát kaptunk,egyszerűen lenyűgöző a kilátás! A személyzet udvarias,kedves. A szoba tiszta,nekem a bútorzata is tetszett. Svédasztalos reggeli és vacsora volt,nagy választékkal,az ételek finomak voltak. . Mindenki mosolyog,előre köszön,nagyon udvariasak.
Grandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép
Kiváló 2017. november 6.a párjával járt itt
Ajánlom mindenkinek! Az Ország legszebb helye és legjobb szállodája minden szempontból! Kíváló a személyzet,, a tisztaság, az ételek igen széleskörű választéka, A WELLNESS részleg korlátlan használata, Csodás a kinti jacucci , a játszótér minden igényt kielégítő! Igen sok helyen voltunk már a országban de ilyen jó helyen még sohasem voltunk! Ide vissza kell térnünk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2017. október 24.gyerekekkel járt itt
Három napot töltöttünk a szállodában,4 szobát foglaltunk,de sajnos nem tudtak egy szinten elhelyezni bennünket. De a Wellness kárpótolt minket. Gyönyörű kilátás jó tiszta levegő,kinti szauna szeánszok. Nagyon választékos reggeli,vacsora volt. Kényelmes szobák. Nagyokat lehet sétálni és gyönyörködni a táj szépségében. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 29.családjával járt itt
Az Erzsébet plusz pályázatát felhasználva választottuk ezt a hotelt. Nagyon jó döntés volt, minden téren maximálisan elégedettek voltunk. A helyszín, az elhelyezés,az étkezések, a wellnesz. minden kényeztetett bennünket. Hárman testvérek együtt lehettünk, ez is élmény volt számunkra. Egy szobát igényeltünk, így kaptunk egy tágasabb helyet.
Grandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép
Átlagos 2017. szeptember 20.a párjával járt itt
3nap 2éjszakás félpanziós Ajándékutalványt kaptunk ajándékba superior erkélyes szobába. Nagyon vártuk,mert annyi sok szép képet/fotót láttunk. Nem jártunk még Galyatetőn így nagyon örültünk a lehetőségnek. A szálloda kívülről olyan mint a képeken(az fogadott amit vártunk)Előbb érkeztünk(fél 1)és már el is foglalhattuk a szobát.
Gyenge 2017. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Erkélyes, parkra néző szoba volt a foglalâs megerősítésénél. Erkély sehol, a parkbol semmit nem láttunk, mivel az alattunk lévő kijárat teteje mindent eltakart. Telt ház. . . Júniusban foglaltunk szállást, augusztusban érkeztünk. 1,5eves gyereknek nem sok program, játék. A folyosón míg ott voltunk végig kint hevert egy matrac.
Kiváló 2017. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Már érkezés után a szoba erkélyén állva szemet gyönyörködtető látvány tárul az ember elé. A szobák kényelmesek, az ételek változatosak. Szuper minden.
Grandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép