Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Hunguest Saliris Egerszalók

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
4 nap, 3 éjszakás akciós csomagot foglaltunk két héttel az indulás előtt. Két 7 év alatti unokával mentünk, superior parkra néző szobát kaptunk. Csodálatos panoráma, kristálytiszta levegő, szép park fogadott bennünket. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, az árak az étteremben igen borsosak.
Kiváló 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon szuper az ellátás, a személyzet kedvessége a szobák és a szállod tisztasága. Ami kifogásolható az a Jakuzzi. Abban nem ártana sűrűbben vizet cserélni vagy esetleg megszabni, hogy zuhanyozás után használható, hogy ne más testápolójában kelljen fürödni amitől habzik az egész medence és gusztustalan opálos a víz.
Grandhotel Galya Galyatető - Medence/kert
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2017. július 18.barátokkal járt itt
4 nap 3 éjszakás csomagot sikerült kifognunk, mert anyagilag csak így engedhetjük meg magunknak az egyébként nem túl olcsó szállodát. Az első meglepetés akkor ért, amikor a két külön ágy kategória egy, egymástól cca 10 cm-re széthúzott francia ágyból állt. . . Maga a táj csodás, a levegőt harapni lehet.
Grandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Környék
2017. július 13.a párjával járt itt
Szép környezet, a táj ás a park egyaránt. Tiszta szállás, szoba, fürdőszoba kulturált. Bőséges, finom kaja. A személyzet udvarias.
Az épületen és a szolgáltatásokon lenne mit javítani, bővíteni. (Terasz festése, ajtók beolajozása. ) A wellness rész szép, tiszta, viszonylag tágas, nagy medencékkel. A hibákkal együtt viszont jó hely, ajánlom másoknak is!
2017. július 8.kollégákkal járt itt
Korábban is jártam már itt, van ami nem változott. Az elhelyezkedés és kilátás szuper. Nekem nagyon tetszett a lépcsőház is, kovácsoltvas korláttal. A szoba megfelelő, bár nem túl sok időt töltöttem benne. A wellness jacuzzi része kiváló, bár a külső medence nem volt túl hívogató. (Kicsit elhanyagoltnak tűnt, koszos víz, hiányos butkolat).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
2017. június 20.a párjával járt itt
Már alig vártuk a kikapcsolódást, mivel Galyatetőn még nem jártunk. A környék gyönyörű, bár az utak megviselik az autó futóművét. A szálloda elhelyezkedése csoda szép. A személyzet a wellnes részlegben minden alkalommal amikor elhalad az ember köszön, ami kicsit túlzás ahhoz képest, hogy a takarító személyzet egyszer sem köszönt.
Grandhotel Galya Galyatető - Medence/kert
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2017. május 30.a párjával járt itt
Régóta terveztük a látogatást, ideje volt eljönni. Furcsán érzem magam, mert annyira szépet akarok írni róla, de nem lenne teljesen igaz. A 4 csillag( sőt , lehetne 5) a hotel fekvésének, a panorámának szól. A superior szoba a kilátás miatt superior. De csak emiatt! A szoba kicsi, az ágy bonelrugós, kényelmetlen.
Grandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép
2017. május 21.gyerekekkel járt itt
Mi nagyon jól éreztük magunkat a szállodában nagyon sok lehetőséget kínáltak,remek volt a wellness rész főleg hogy nem voltak olyan sokan így 10 hónapos babával csak a pancsolót hiányoltuk. Esetleg lehetett volna a szobában kiskád és pelenkázó.
Kiváló 2017. május 16.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel voltunk itt egy hosszú hétvégére. A szálloda nagyon szép, tiszta. Személyzet kedves, segítőkész. Gyönyörű helyen van, sokat lehet kirándulni. A wellnes részen a gyereknek nem túl jó, mert nem lehet labdázni, ugrálni. Az úszómedence a legnagyobb, de mély a gyerekeknek és nem túl meleg hosszútávon.
Kiváló 2017. április 4.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk el a szállodában, pontosabban a Mátrában. A hotel csodálatos környezetben található! Fantasztikus volt reggelente beszívni a friss, tiszta levegőt! Anyukám asztmás, de itt egyszer sem kellett elővennie a pipáját! Rengeteg gyerek program közül lehetett választani. A kislányomon imádta a hotel saját kalandparkját.