Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

2016. december 18.a párjával járt itt
November második felében voltunk a párommal, 3 nap/2 éjszaka, félpanzióval. A párom örült ennek az ajándéknak, ami nagyrészt jól sikerült, mert jól akartuk magunkat érezni. Nem hagytuk magunkat zavartatni a recepció monotonon (kevésbé barátságosan) dolgozó tagjaitól, a szolgálatkészen, kedvesen, de nem igazán finoman elkészített hemendextől (hogy magyarosan írjam).
Grandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - Környék
Kiváló 2016. december 16.gyerekekkel járt itt
A szálloda kifogástalan helyen van remek kilátással a Mátrára. A személyzet hozzáállása remek, vendégszerető környezetben tölthettünk pár napot a családommal. Az étterem és a pincérek a kiszolgálás is nagyon jó volt,mindenki azt nézte hogy jól érezzük magunkat! Ajánlani tudom csak a szállodát mindenkinek aki pihenni, wellnessezni szeretne! Mi biztosan visszatérünk még és itt fogunk pihenni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 13.gyerekekkel járt itt
A szálloda mesés környezetben van. A szálloda melletti kilátó gyönyörű kilátást biztosít. Az udvarban lévő Mini állatkert is ötletes. Mikor a medencében fürdőztünk még egy őzike is sétált a medence mellett. Párommal már 4 éve jártunk itt, de mindig látni újabb és újabb fejlesztéseket. A személyzet naprakész, mindenben segítségünkre voltak.
Átlagos 2016. november 27.a párjával járt itt
A szálloda láthatóan felújított, igyekszik a jelen igényekhez idomulni, környezete tökéletesen illik a méltán népszerű kiránduló helyhez. Ételei kimagaslóan ízletesek, bőségesek és sok színűek voltak.
Kiváló 2016. október 14.csoporttal járt itt
Fantasztikus 3 napot töltöttünk el egy nagy rendezvény alkalmával. Annak ellenére, hogy 220-an voltunk, a szervezésen gördülékenyen ment mind a konferenciateremben, mind az étteremben. Nagyon készségesek voltak a felszolgálók, az alkalmazottak. A környezet mesés, harapni lehet a levegőt, annyira tiszta. Rossz idő esetén is a látvány feledteti az emberrel a "bent" maradást. :)
Kiváló 2016. október 12.gyerekekkel járt itt
3 napot töltöttünk ezen a csodás helyen de mindenképpen visszatérünk még ide. A szálloda személyzete kedves,illedelmes,segítőkész. Az ételek fenségesek, a táj csodálatos volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 8.csoporttal járt itt
Nagyon udvarias személyzet, tisztaság, csodálatos fekvés és környezet jellemzi a szállodát. A wellness csak 22 óráig van nyitva, és mindig ki is használtuk az időt. Az ételek nagyon finomak, a választék bőséges. Egy nagy létszámú csoporttal voltunk ott, a szálloda kirándulást is szervezett túravezetővel a közeli Piszkés-tetőre.
Kiváló 2016. szeptember 29.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, tökéletes kikapcsolódást nyújtó 3 éjszaka/4 napot töltöttünk Önöknél. A személyzet udvarias, szolgálatkész volt, az ellátás kifogástalan.
A "kevésbé tetszett" dolgok minimálisak, megemlítésre sem méltóak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 28.barátokkal járt itt
Régóta nézegettem már a hotelt,most végre eljutottam. Csodás elhelyezkedésű szálloda,friss levegő,tisztaság,szuper jó panoráma jellemzi,sokféle túra út a környékbe,ami nekem szintén fontos-feltöltődésre leginkább alkalmas hely,időseknek fiataloknak ,kisgyerekeseknek is.
Grandhotel Galya Galyatető - Külső kép
Kiváló 2016. szeptember 16.a párjával járt itt
Minden nagyon jó volt.A szobák,a kaja, minden tökéletes. A wellnes részleg is kiváló. A park és a környéke is nagyon tettszet.Csak ajánlani tudom mindenkinek