Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

Gyenge 2016. augusztus 15.családjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló,de ez az érzés csak és kizárólag a bejáratig tart. A recepció idejétmúlt, a szoba amit kaptunk, kb 15 évvel van lemaradva az időben,a fürdőszoba szintén visszamaradott, és a "panoráma kilátás" a teraszról, hát az illúzió romboló,palatábla a terasz eleje az oldalfalon, pörög le a festék, a bútor pedig silány minőségű, napszítta zöld műanyag asztal, 2 db székkel, valamint a terasz közepén éktelenkedik egy 10 csőrendszer ami halad lefelé.
2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen található a szálloda, a mi szobánkból a kilátás is jó volt, persze ezért külön fizetni kellett. A kert szép,rendezett,éppen aznap egy esküvőt tartottak ott, érdekes volt látni, hogy középen a násznép, a menyasszony egy szépen feldíszített kapu, stb.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
2016. augusztus 10.barátokkal járt itt
Közel egy fél évvel előre lefoglaltuk a szállást, de két dolog így sem járt a szobákhoz. Az egyik az erkély, a másik pedig a kilátás. Az ablakból - amikor éppen nem volt párás - a parkolóra láttunk. Így legalább szemmel tarthattuk az autót. :)
Az előzetes tájékozódás miatt a kinti jakuzzira voltam kíváncsi.
Grandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép
Kiváló 2016. július 8.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép kilátás, csendes, kellemes hely, jó levegő. Kánikulában sincs olyan meleg. A étkeztetés első osztályú, az ételek nagyon finomak. Bár nekem volt parkolóhelyem, de aki hétvégén érkezik, nehezen tud parkolni.
Kiváló 2016. június 28.gyerekekkel járt itt
A szálloda fekvése csodálatos, az erkélyről rálátni a Kékesre. Az étteremben remekül főznek és nagyon bőségesek a fogások. A szálloda parkja csodálatos, egy kiadós étkezés után jól esik ott sétálni.
Kiváló 2016. június 27.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép helyen található. Az udvarról a Kékes-t lehet látni, ami gyönyörű. A szobánk kényelmes, tiszta volt. A wellness részleg szuper. A vacsora és a reggeli nagyon fantasztikus volt. Óriási választék és nagyon finom ételek! A szálloda udvara gyerekek részére is tökéletes kikapcsolódást nyújt. Egészében nagyon elégedettek voltunk mindennel.
2016. június 23.barátokkal járt itt
A szállás szép, tiszta, a medencék is változatosak és kényelmesek, a wellness részleg kofogásolhatatlan. Az egyetlen problémám a szolgáltatásokkal volt, mert szinte minden le volt zárva zechnikai okok miatt. Mivel a hely a hegy magaslatán van nincs sok programlehetőség. Összességében jó volt.
2016. június 21.a párjával járt itt
Aki csendre és erdei környezetre vágyik, az itt megtalálja. Gyönyörű kilátás nyílik a reggeliző teraszról a távolabbi hegyekre és völgyekre, de a napozáshoz is ugyanez a látvány dukál. A wellness rész is megfelelt az elvárásoknak. A gyerekeknek a ligetes játszótér a trambulinnal biztos nagyon élvezetes lehet.
Kiváló 2016. június 17.gyerekekkel járt itt
Az egyetlen hely, ahová visszamentünk másodszor is. Kisgyerekekkel (fél - 3 évesek), baráti társasággal töltöttünk ott 2 éjszakát. A személyzet kedves, a szolgáltatások maradéktalanul kielégítik egy 3 napos ott tartózkodás igényeit. Az étel kínálat változatos, még a tejmentes diétát is gond nélkül be tudtuk tartani.
Kiváló 2016. június 8.a párjával járt itt
Miután megérkeztünk a szép hegyvidéki úton és megláttuk a szállodát,elcsodálkoztunk monumentális méretén és környezetén. A további meglepetésünk, hogy OTT a hegytetőn ilyen kiszolgálásban és ellátásban, főleg az étteremben, lesz részünk. Évek óta évente több alkalommal járunk 3- napos Wellness-re de mindig más helyre,ez a hely ahová máskor is szívesen visszamegyünk.