Hotel Villa Natura Garabonc

Hotel Villa Natura Garabonc
Hotel Villa Natura GaraboncHotel Villa Natura Garabonc
Hotel Villa Natura GaraboncHotel Villa Natura Garabonc

Hotel Villa Natura Garabonc bemutatkozása

A Villa Natura Hotel Zalakarostól egy kilométerre, Garaboncon, tíz hektár területen, csodálatos természeti környezetben, a Kis-Balaton természetvédelmi terület közvetlen közelében helyezkedik el. A 2007-ben épült modern szálloda, 44 fő elhelyezésére alkalmas, igényesen berendezett szobákkal és a házias konyha ízeivel várja az idelátogatókat.

Szent Orbán Panzió Zalakaros - Napi árak
04.07-10.19.
Szent Orbán Panzió Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Hotel Villa Natura Garabonc vélemények

2017. július 28.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát töltöttünk a Hotel Villa Naturában. Nagyon jól éreztük magunkat, a hely gyönyörű, a hotel is nagyon szép, csend és nyugalom jellemzi. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, mosolygós. Az ágyat nem találtuk kényelmesnek nagyon kemény rugós matracos volt, kismamaként különösen nem volt pihentető az alvás rajta, a család többi tagja is panaszkodott rá.
Átlagos 2016. augusztus 27.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen, kedves személyzet fogadott minket a férjemmel. Nászútra választottuk a villa natura hotelt Zalakaroson, van egy kutyusunk aki nélkül nem lett volna teljes ez az 5nap ezért választottuk ezt a helyszínt. Nagyon állatbarát hely nincs olyan kutya aki szerintem nem érezné ott jól magát.
2016. augusztus 22.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk a szálláson két kutyával együtt. Ami elöször feltünt, hogy kissé furcsa a szálloda elrendezése, mert egyes szobák, csak a welness részlegen keresztül közelíthetőek meg. Ami minket nem zavart, de másoknak lehet kellemetlen, hogy miközben a jakuzziban fürdik mások ott vonulgatnak.
Átlagos 2016. július 15.a párjával járt itt
Nem túl jól kezdődött. . . A februári foglalás és banki átutalás ellenére, melyet is vissza is igazoltak és időpontot egyeztettünk, nem voltunk a rendszerben. Az egyetlen! - recepciós, pultos, felszolgáló,takarító egy személyben-hölgy kedvessége, segítőkészsége és profi hozzáállása eredményeképpen kaptunk szobát.
Hotel Villa Natura Garabonc - Környék
Átlagos 2016. június 27.a párjával járt itt
2 éjszakát 3 napot töltöttünk a hotelben. A reggeli vacsora nagyon finom volt, reggelinél folyamatosan töltötték újra,ha elfogyott. Az alkalmazottak nagyon kedvesek, udvariasak voltak. Gyors volt a kiszolgálás. A tó és a táj nagyon szép hangulatos. A szobában a légkondi nem működött, por volt az ágy támlán, és az ablakokon.
Kiváló 2016. június 5.családjával járt itt
Párommal, unokával és 3 mini yorki kiskutyával érkeztünk a hotelbe. végig jól éreztük magunkat, sajnos épp esős időszakot fogtunk ki, így pont a lényeg, a hotel ás a tó körüli szabadidős programok lehetősége csökkent le.
2016. június 3.családjával járt itt
Kétszer voltunk ebben a szállóban. Azért tetszett meg nekünk, mert kutyabarát. Mivel az egész család együtt szeretett volna telelni így a házi kedvencünkhöz alakítottuk a választást. Az épület nagyon jó helyen fekszik. Csendes és hatalmas zöld terület tartozik hozzá. Mivel mi ide nem a zalakarosi fürdő miatt érkeztünk nem érdekelt, hogy milyen messze vagyunk a fürdőtől.
Kiváló 2016. május 29.a párjával járt itt
Második alkalommal voltunk ott. A fűtés légkondival van megoldva, amit nem ártana kitakarítani, mert szemmel láthatóan poros, így egészségtelen. Reggelinél a hangyák megjelentek az ételekben, cserélni kellett, mert volt olyan vendég, aki szólt. A személyzet sajnos nem nagyon tudott válaszokat adni néhány kérdésre, ami a szállással kapcsolatos, de segítőkészek.
Hotel Villa Natura Garabonc - Környék
2016. május 23. járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. A személyzet kedves, az ételek nagyon finomak voltak.
A kutyabarátsága miatt esett a választásunk a Villa Natura-ra. A mi kutyusunk nagyon jól érezte itt magát velünk együtt.
Gyenge 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Hát gyerekkel semmiképpen nem ajánlom. Kicsi és sajnos piszkos és igénytelen. A személyzet kedves,bár erőn felül csinálnak mindent. Egy hosszúhétvégén amikor elviekben nagyobb a forgalom,egy ember a recepciós,a felszolgáló,a pultos. Na neeee. . . kérdem én,hol a vezető,vagy az igazgató,ez mindig sokat elárul egy helyről. Sajnos mi előbb eljöttünk,úgyhogy egy nagy ráfizetés volt.