Dolce e Salato Gárdony

Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Dolce e Salato Gárdony vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2023. október 1.barátokkal járt itt
Ételek, italok kicsit drágák, főleg a minoseghez képest. Régebben nagyon jó minőségű volt minden. Covid óta nem.
Sütik nem túl frissek. A fagyi egész jó
Pedig jó lenne a hangulat.
Dolce e Salato Gárdony - Egyéb
Kiváló 2020. február 3.egyedül járt itt
A Dolce e salata nevű egységnek eredetileg 4 pontot akartam adni, azzal a megjegyzéssel, hogy kifejezetten kellemes emlék maradt, de látván, hogy az előttem járók mind 5 szívecskével jutalmazták őket, gondoltam, nem én leszek az, aki lerontom az átlagukat.
Dolce e Salato Gárdony - Étel/italDolce e Salato Gárdony - BelsőDolce e Salato Gárdony - BelsőDolce e Salato Gárdony - Belső
Kiváló 2018. október 19.barátokkal járt itt
Kedves családi hely, ahol tényleg figyelnek a vendégre ! ! ! Kicsi hely, de a kinti terasz-rész hangulatos; Olaszországból hozatott leanderekkel. Bent rendelünk és fizetünk, de kihozzák a rendelést. Viszont amíg a társam fizetett, az én általam már kiszedett fagylaltot visszatette többször a kiszolgáló hölgy mindig pár MÁSODPERCRE is a fagylaltos pult hűtőrészébe !
Dolce e Salato Gárdony - Egyéb
Kiváló 2018. június 14.a párjával járt itt
A balatoni autópályáról is letérek legközelebb egy jó kávéért és süteményért vagy salátáért. A kocsival érkezőt saját parkoló várja, a bár kifogástalanul tiszta, ízlésesen berendezett, a parányi mellékhelyiség nemcsak tiszta, de itt még egy hősugárzó is gondoskodik a vendég kényelméről. A fogadtatás olaszosan kedves.
Dolce e Salato Gárdony - Étel/italDolce e Salato Gárdony - Külső képDolce e Salato Gárdony - Külső képDolce e Salato Gárdony - Külső képDolce e Salato Gárdony - Külső képDolce e Salato Gárdony - Étel/italDolce e Salato Gárdony - BelsőDolce e Salato Gárdony - Mosdó
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2018. május 1.a párjával járt itt
Igazi családi vállalkozás. Amint belép a vendég ez sugárzik rá is. Kedves segítőkész kiszolgálás. Kiváló torták, jó ár érték aránnyal. Nemcsak Gárdonyban kiemelkedő, bárhol a legjobbak közt a helye. Minden ínyencek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2018. április 30.gyerekekkel járt itt
Szuper családi vállalkozás, igazi olasz kávék, sütik, fagyi. -Akárcsak a tulaj, egy kis darab Itália. A kerthelyiség virágos, jól kiépített, a parkoló is nemrég bővítésre került, a főútról könnyen be lehet kanyarodni. Első látogatáskor beleszerettünk a kávézóba, azóta, ha tehetjük, visszatérünk. Néha csak ide eljövünk.
Dolce e Salato Gárdony - EgyébDolce e Salato Gárdony - EgyébDolce e Salato Gárdony - Étel/ital