Fehér Fregatt Vendéglő Gárdony

2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Fehér Fregatt Vendéglő Gárdony vélemények

Kiváló 2023. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Évek óta járunk a Fehér Fregatt étterembe, nyárköszöntőre, nyárbúcsúztatóra, családi esemény okán, vagy csak úgy. Mindig megbízható, egyenletes színvonalú a választék, az ételek minősége és mennyisége. Szeretjük, hogy újítanak az étlapon, figyelnek a szezonális újdonságokra (kovászos uborkaleves pl. ).
Fehér Fregatt Vendéglő Gárdony - Étel/italFehér Fregatt Vendéglő Gárdony - Étel/italFehér Fregatt Vendéglő Gárdony - Étel/italFehér Fregatt Vendéglő Gárdony - Étel/ital
1947
Kiváló 2022. november 4.a párjával járt itt
Nagyon régen voltunk már itt, így most utunkba esett, bejöttünk. Éppen dél múlt. Nem volt tömeg november lévén. a pincérek nagyon figyelték a vendégeket, hogy mit is szeretnének még. A limonádé már megjelenésében is felbvidított, hátmég e jó, meleg húsleves amit perceken belül kaptunk!
Fehér Fregatt Vendéglő Gárdony - EgyébFehér Fregatt Vendéglő Gárdony - EgyébFehér Fregatt Vendéglő Gárdony - EgyébFehér Fregatt Vendéglő Gárdony - EgyébFehér Fregatt Vendéglő Gárdony - EgyébFehér Fregatt Vendéglő Gárdony - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Többször voltunk itt,mindig másik felszolgáló foglalkozott velunk,egyformán udvariasan.Jó látni a "régi" vágású pincéreket és az ételnek vendégnek kijáró tiszteletet.Szerintem sok a gyors kajálda ahol ez hiányzik.Kicsit vissza mentünk az időben ...köszönöm!
Kiváló 2020. június 16.a párjával járt itt
Az év eleji eseményeket kihasználva az éttermet jelentősen átépítették, felújították.
érdemes visszatérni vagy újra megpróbálni, hiszen az adagok nagyok, ehhez képest az árak mérsékeltek, az ételek finomak, kimondottan kellemes hely. Közvetlen a Velence kerékpáros kör mellett, csak le kell tenni a bringát a tárolóba és már az asztalnál is van az ember.
Átlagos 2019. május 14.családjával járt itt
Számomra elég nagy csalódás volt ez az étterem. Hirtelen nem is értettem, hiszen alig jutottunk asztalhoz. A tisztaság nem volt éppen a legkiemelkedőbb, morzsás, foltos asztalok és padok vártak. Az étlapon nem túl nagy a választék, viszont még az a kevés is hagy némi kivetnivalót maga után.
Kiváló 2019. február 20.barátokkal járt itt
Világos, tiszta, hogy könnyed hangulat. Gyors kiszolgálás. Reális árak. Tradicionális a magyar konyha, fürdőszoba nem túl jó nehéz.
Átlagos 2018. július 22.a párjával járt itt
Egy éve egy nagyon finom csülkös bablevest ettünk itt,így úgy gondoltuk újra megkóstoljuk párommal. Az első kanál után ére t ük hogy valami nincs rendben az étellel. Savanykás íz,a teteje gyöngyözött. Nem kértük természetesen. Párom kért rántott húst hasábbal ezután viszont engem kiábrándított a leves így kihagytam az étkezést,maradt a limonádé.
Kiváló 2018. június 3.a párjával járt itt
Mindenkinek maximálisan ajánlom ezt az éttermet, aki csak a tó környékén jár! Remek választék, normális árak, bőséges adagok és barátságos kiszolgálás várja a vendégeket. A megrendelt ételeket hamar kihozták és készséggel el is csomagolták nekünk a maradékot. Házias, magyaros ízek jellemzőek erre a kis tóparti vendéglőre. Minket nagyon megfogott, biztosan jövünk még!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 31.gyerekekkel járt itt
Nem könnyű megtalálni, de megéri! A nyári terasz "sátor"-fallal és hősugárzókkal van téliesítve. A hőmérséklet és a fogadtatás megfelelő. Tisztaság, kockás abroszok, padok. Hatalmas adagokat adnak, szolíd árakon. Mindenre figyelnek (kér-e a gyerek zöldséget a levesébe? melyik köretet kéred a gombához? . . . . .
Kiváló 2017. május 9.gyerekekkel járt itt
Már többször megfordultunk ebben az étteremben. Sosem csalódtunk semmilyen ételben. Nagyon profi a kiszolgálás, nagyon finomak, ízletesek az ételek. Ha a hagyományos, magyar konyhára vágyik valaki csak ajánlani tudom. Mindegy, hogy pacal, lángos, hekk, májgombóc leves, natúr csirkemell kerül a tányérra minden isteni finom.