Poroszkai Étterem Söröző Gesztely

Aurora Hotel Miskolctapolca

Poroszkai Étterem Söröző Gesztely vélemények

1947
Átlagos 2019. július 28.barátokkal járt itt
Kintről csalt be minket a pincér, mert az ottani étlapot böngésztük. Sok pizzájuk van, de mi levest és másodikat akartunk enni. Üres volt az étterem, de megrendelések érkeztek és a sörözőben is voltak. Helyet foglaltunk és húslevest meg halászlevet rendeltünk. Működött az elektromos rovarcsapda, de ettől függetlenül rengeteg légy volt.
2014. március 19.a párjával járt itt
Hangulatos, kellemes hely, szép az étterem, az ételek változatosak, finomak. A kiszolgálás jó. Az árak megfizethetőek. Már többször voltunk ott, de még sohasem csalódtunk. Ajánlom mindazoknak, akik szeretnének finom ételeket jó áron elfogyasztani. Pizzát is lehet rendelni, amit házhoz is szállítanak.