Jókenyér Gödöllő

kávézó - kávéház, pékség
Jókenyér Gödöllő
Jókenyér GödöllőJókenyér Gödöllő
Jókenyér GödöllőJókenyér Gödöllő

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő

Jókenyér Gödöllő vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2023. november 13.egyedül járt itt
Gödöllő belvárosától pár lépésre van a Jókenyér pékség üzlete. Szimpatikus, hogy lehet reggelizni is, kényelmesen leülni, ha valaki helyben szeretné elfogyasztani a péksüteményeket és hozzá a kávét vagy kapuccsínót.
Friss volt minden, amit vettem, bőséges volt a választék hétköznap délelőtt 11 körül, kedvesek és segítőkészek a kiszolgálók.
Bár konkrét árat nem jegyeztem meg, de ár-érték arányban is korrekt.
Kiváló 2019. augusztus 19.a párjával járt itt
Hosszabb idő után voltunk újra a gödöllői JÓkenyérben, és mint a címben is írom: még mindig remek. A gödöllőiben az a jó, hogy a reggelit el lehet helyben fogyasztani, a mi kedvencünk a frissen sütött croissant-ból készült extra szendvics. Erre mondják azt, hogy alapvetően semmi különös (a croissantba sonkát, sajtot, salátát tesznek), de összességében kiváló.
Kiváló 2018. július 8.gyerekekkel járt itt
A Jókenyér pékség üzemeltetői részéről jó ötlet volt összekötni az árusítóhelyeket kávézókkal. Akkori is így van ez, ha gödöllői látogatásunk alkalmával nem ültünk le, mivel nem volt már időnk. Vásárolni viszont vásároltunk mindenfélét. Nem maradt meg minden számla, csak ott tüntetem fel az árat, ahol azt dokumentálni is tudom.
Jókenyér Gödöllő - Étel/italJókenyér Gödöllő - Étel/italJókenyér Gödöllő - Étel/italJókenyér Gödöllő - Külső képJókenyér Gödöllő - Étel/ital
Kiváló 2017. április 10.a párjával járt itt
Szombatonként a leggyakrabban Gödöllőre megyünk bevásárolni, ilyenkor mindig beülünk reggelizni a Jókenyérbe. A bolt Gödöllő szívében, rendkívül jó helyen van, hidegben a helyiségen belül lehet leülni, de nyáron az üzlet előtt is vannak asztalok, székek. Nagy és változatos a szendvicsválaszték, de jó a kávéjuk, van frissen facsart narancslé, különleges cukrászsütemények is.