Kentucky Fried Chicken Gödöllő

Így is ismerheted: KFC - Gödöllő DT
2,7
a 38 gödöllői étterem közül
gyorsétterem

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő

Kentucky Fried Chicken Gödöllő vélemények

Szörnyű 2023. november 1.családjával járt itt
Rendeltünk a párommal 1 10-es és 2db 4-es kupont. A 10-es kuponnal semmi baj nem volt, viszont a 2db 4-es kuponnal annál inkább! A 2 grander valami szörnyű volt, mindent kispóroltak belőle, szósz talán 3-4 csepp volt benne, száraz volt az egész illetve 1 itwistet bele sem raktak a rendelésbe. Nagyon szeretem a kfc ételetit de ez valami szörnyű volt!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. május 29.egyedül járt itt
Megint Gödöllő, megint bement pár boltba a párom, és én meg éhes voltam. Telefonon rendeltem, fizettem, vártam a soromat. Sajtburgert, mert a kuponok arról szóltak. Nyilván abban is rántott csirke van, meg a szokásos egyéb, meg sajt. Hideg sajt, és husi valahol a közepén. Sok falatban csak zsemle, uborka, sajt lapka, szószok.