Napsugár Étterem Gödöllő

Napsugár Étterem Gödöllő
Napsugár Étterem GödöllőNapsugár Étterem Gödöllő
Napsugár Étterem GödöllőNapsugár Étterem Gödöllő

Napsugár Étterem Gödöllő bemutatkozása

A Napsugár Étterem Gödöllő Blaha városrészében 1983 óta fogadja vendégeit, házias, magyaros ízvilágú ételekkel és különleges fogásokkal. Étlapunkról a magyar gasztronómia klasszikusain túl nemzetközi, modern konyhák ételeiből is kedvére válogathat.

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő

Napsugár Étterem Gödöllő vélemények

Szörnyű 2023. június 20., üzleti partnerrel járt itt
Életemben nem voltam még ilyen rossz étteremben ! ! ! ! Rendeltem egy borjú lábszárat rántva, de amit kaptam, az egy ehetetlen étel volt ! A pincér elmondása szerint a szakács állítja, hogy az borjúlábszár, de nem az volt, hanem a borjúlábszárnak csak az inas kövér és bőrös része volt, szó szerint hús nélkül ! ! ! ! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
Kiváló 2020. december 29.a párjával járt itt
Nem akartuk a Karácsony előnapját a konyhában tölteni, ezért úgy döntöttünk, hogy idén rendelünk valahonnan. A Gödöllői Napsugár étterem mellett döntöttünk. Hercegnő tálat, valamint töltött káposztát rendeltünk. Az ételek mennyisége bőséges volt. Az ár érték arány nagyon jó. Nagyon finom volt, csak ajánlani tudom. Máskor is vissza fogunk ide térni.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 25.családjával járt itt
Régóta járunk az étterembe, és bár voltak személyi változások, a színvonal maradt számunkra kiváló szintű. A svéd asztal a kedvencünk, mert sokrétű, a háziastól kezdve a modernebb fogásokig, mindenki találhat magának valót. Finomak az ételek, nagy a választék, jó hangulat és kiszolgálás, más nem is kell! Ajánlom!
Gyenge 2019. március 5.barátokkal járt itt
A 2019. február végi Napsugár látogatásunk élménye merőben eltért igen rossz irányban a januári élményünktől. A rántott hús szelethez, a báránycsülökhöz és a többi ételhez feltálalt sült burgonya gusztustalanul ízetlen volt. Teljesen átázott állaga miatt reklamáltunk.
1947
2017. szeptember 16.barátokkal járt itt
Barátnőm ajánlása alapján választottam ezt az éttermet. Kívülről is, de belépve is nagyon szép. Világos és sok növény is van, de ezek elhelyezése nem zavaró, hanem üdítően hat a hangulatra, melyet az élő zene csak emel. Az étlap nagyon bőséges, különleges fogások is vannak az ínyencek számára.
Kiváló 2017. augusztus 9., csoporttal járt itt
Csak legekben tudok beszélni az ételekről, a pincérekről ilyen udvarias emberekkel rég találkoztam .Szinte lesték a kívánságunkat. Az étterem gyönyörű, tiszta,hangulatos. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Mi svédasztalos ebédet kértünk nagyon nagy választék volt. Köszönjük!
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
2017. március 23.gyerekekkel járt itt
A korábban már értékelt étterem mellett másik kedvenc gödöllői helyünk a Napsugár. Hétvégén be lehet fizetni „annyit ehet, amennyit bír” jellegű svédasztalos ebédre, nagyon jó levesek, hidegkonyhai készítmények, pörkölt jellegű készételek, rántott dolgok vannak és többfajta desszert.
Kiváló 2016. december 5.gyerekekkel járt itt
November 20-án jártunk 11 fővel /ebből 3 gyermek/ az étteremben. Mi a rendeléses ebéd mellett döntöttünk,de a svédasztalos megoldást is választhattuk volna. Minden igényünket megoldották. Nagyon finom volt minden étel,pedig szinte mindenki mást rendelt. Gyors volt a kiszolgálás. Nem sürgettek az elmenetellel sem,pedig elég sokáig időztünk. A személyzet kedves és türelmes. Máskor is megyünk,csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. szeptember 20.családjával járt itt
A weboldalon található értékelések alapján döntöttünk az étterem mellett, egy születésnap megünneplésére. Nagyon barátságos, kellemes helyszín. A személyzet nagyon barátságos és figyelmes. Kifejezetten odafigyelnek a vendégekre! Szinte éppen csak letettük az evőeszközt, és már el is vitték a tányérunkat.
Kiváló 2016. március 7.családjával járt itt
Egy eljegyzési ebéd alkalmából voltunk ismét ezen a hangulatos és színvonalas helyen. Az ételek, italok a figyelmesség osztályon felüli, a környezet családias. Ez az étterem a legrégebbi gödöllőn és környékén, de a színvonal, a tulajdonos hozzáállása a vendégekhez az ugyanolyan mint a kezdetekben. Csak ajánlani tudom mindenkinek, itt süt a nap! ! ! ! !
Napsugár Étterem Gödöllő a térképen
2100 GödöllőRét u 1/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus