Solier Étterem Gödöllő

4,5
a 38 gödöllői étterem közül
cukrászda, étterem, fagyizó, kávézó - kávéház
Solier Étterem Gödöllő
Solier Étterem GödöllőSolier Étterem Gödöllő
Solier Étterem GödöllőSolier Étterem Gödöllő

Solier Étterem Gödöllő bemutatkozása

A Solier Café igazi találkahely, hangulatos Cukrászda és Étterem Gödöllő központjában!
Új szint viszünk a város vendéglátásának kínálatába: cukrászda, kávézó, étterem egy helyen Gödöllő belvárosában, mely a cukrász- és konyhaművészet egyedi alkotásait kínálja minden kedves Vendége számára!

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő

Solier Étterem Gödöllő vélemények

Kiváló 2018. november 21.a párjával járt itt
Az étteremhét ráadás akció alkalmával próbáltuk ki az éttermet és választottunk a fix 4 fogásos vacsorából. Minden fogás nagyon finom volt, nem véletlenül kapta a konyha a korábbi értékelőitől a különdíjat. Kellemes hangulatban, kitűnő, udvarias kiszolgálás mellett töltöttük el az estét.
Szörnyű 2018. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
A vendégeket zsigerükből utáló pincérek az asztalhoz nem szivesen jönnek ki a cukrászdában, kivárják, hogy a vendég ráunjon a várakozásra és sorba álljon. Majd szervizdijat számolnak fel a nem minősithető, szinvonaltalan szolgáltatásra.
Kiváló 2018. július 8.a párjával járt itt
A tavalyi gödöllői kiruccanásunk alkalmával ismét ellátogattunk a Solierbe, meg akartam mutatni a partneremnek a város legjobb cukrászdáját. (És persze éttermét, de mivel a szomszéd városkában ebédeltünk, már nem futotta itt az evőkapacitásból csak desszertre. )
Nem is csalódtunk, ettünk két sütit, a fantázianevükre nem emlékszem, a képen minden esetre látszanak.
Solier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Külső képSolier Étterem Gödöllő - Külső képSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/ital
Kiváló 2018. július 4.a párjával járt itt
A médiában agyondícsért, a köztv gasztroműsorában bemutatott cukrászdák között sosem lehet hallani a Solier-ről, pedig. . . . . a sósrúdjaik szerintem a legjobbak, amit Magyarországon kapni, könnyűek, finomak, megfelelő tárolás esetén több nap után is ropogósak. A tortaszeletjeik is könnyűek, finomak, ötletesek (összefoglalóan: profik), de a fagyijuk is rendkívül finom.
Kiváló 2018. január 10.családjával járt itt
Ez az étterem és kávézó mindig újít valamit. A hírlevelükben érdekességek tömkelege. A nagycsaládos kedvezményezésük is üdvözlendő! Gyereketetőszék is van, bár azt az adott használat előtt mindig érdemes lenne letörölniük. Az ételekben, desszertekben nagyon kis eséllyel lehet melléfogni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2017. november 19.barátokkal járt itt
Kastélylátogatás után látogattunk el az étterembe, egy hétköznap. A kiszolgálás olajozottan ment, a várakozás alatt kedveskedtek nekünk egy kis kóstolóval is. Előételnek padlizsánkrémet, utána grillezett sajtot fogyasztottam salátaágyon. Mindkettő ízletes volt. Étkezés után egy capuccinot ittam, mellyel szintén elégedett voltam, a hozzá kapott kekszecske kedves gesztus.
Solier Étterem Gödöllő - BelsőSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/ital
Kiváló 2017. október 4.a párjával járt itt
Nagyon ritka, hogy mindenre maximumot adok de ez az étterem másodjára is tökéletes volt. Kicsit szűkös, és nem túl csicsás de tudják, hogyan kell jó éttermet csinálni: tökéletes kiszolgálás, tökéletes ételek mind ízre, mind látványra. Az ételek ízlésesek és ízletesek voltak.
Átlagos 2017. augusztus 17.családjával járt itt
Sajnos többször jártam úgy, hogy magvas sós rudat/stanglit/pogácsát ettem és a tetején lévő magvak penészesek és rosszak, romlottak voltak. A jövőben magvas dolgokat nem szeretnék ott vásárolni. A sorban állás is szinte mindig sok ideig tart, annak ellenére, hogy a felszolgálók kiválóan végzik a dolgukat.
Solier Étterem válasza
Köszönjük szépen szíves visszajelzését! Elnézését kérjük a zsúfoltságból adódó kellemetlenségért, de sajnos az üzlet kialakításán nem tudunk változtatni! A magokra vonatkozó véleményt határozottan visszautasítjuk, mert penészes, romlott mag nem kerülhet a süteményekre! Két naponta kapjuk a friss árut és kóstolással állandóan ellenőrizzük!
2017. augusztus 22., Szoljár Csaba, üzletvezető
Kiváló 2017. március 12.családjával járt itt
Első alkalommal töltöttünk itt el egy családi ebédet. Teljesen ismeretlenül érkeztünk, még soha erre nem jártunk. Már a fogadtatás is kedves volt, a kiszolgálás kedves, és közvetlen. Az ételekben nem csalódtunk, az ajánlott italokkal meg voltunk elégedve. A desszert feltette az "i"-re a pontot. Minden tekintetben csak ajánlani tudom.
Solier Étterem válasza
Köszönjük szépen szíves visszajelzését és dicsérő sorait!
Nagyon örülünk, hogy elégedettek velünk és jól érezték Magukat nálunk!
Legközelebb is szeretettel várjuk Önöket!

Köszönettel és Üdvözlettel:
Szoljár Csaba étterem igazgató
2017. március 14., Solier Étterem, solier
Kiváló 2016. december 28.családjával járt itt
A Solier értékelésénél külön kell választani a földszinti cukrászdát és az emeleti éttermet. A cukrászda szerintem szenzációs, a torták változatosak, könnyűek, nagyon jóízűek. Ennél már csak a sós sütemények a jobbak, ennyire finom, pillekönnyű, napok múlva is ropogós sós rúddal máshol még sehol nem találkoztam.
Solier Étterem válasza
Köszönjük szépen szíves visszajelzését és dicsérő sorait!
Nagyon örülünk, hogy elégedettek velünk és jól érezték Magukat nálunk!
Legközelebb is szeretettel várjuk Önöket!

Köszönettel és Üdvözlettel:
Szoljár Csaba étterem igazgató
2017. január 3., Solier Étterem, solier
Solier Étterem Gödöllő a térképen
2100 GödöllőDózsa György út 13.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V