Yellow Pub Étterem Gödöllő

Yellow Pub Étterem Gödöllő
Yellow Pub Étterem GödöllőYellow Pub Étterem Gödöllő
Yellow Pub Étterem GödöllőYellow Pub Étterem Gödöllő

Yellow Pub Étterem Gödöllő bemutatkozása

A Yellow Pub Étterem Gödöllőn, a Dózsa György út 64. szám alatt (Gödöllő központjából, a királyi kastélytól az M3 autópályára vezető főúton) található, egy, az 1920-as években épült hangulatos épületben. 1996–ban nyílt meg.
A folyamatos fejlesztés eredményeként ma már megfelel az Európai Unióban is alkalmazott szigorú minőségbiztosítási követelményeknek.

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő

Yellow Pub Étterem Gödöllő vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Kiváló 2022. május 30.a párjával járt itt
Késő délután vagy kora este(? ) érkeztünk kiéhezetten a Yellow Pub-ba, a szállodánk recepciósának szíves ajánlására. Mivel akkor még nem volt más vendég, szabadon választhattunk a kerthelyiség és a benti terek között. Bent a galérián ültünk le, és élveztük a kellemes, kulturált környezetet.
Kiváló 2019. április 26.a párjával járt itt
Viszonylag magas elvárásaim voltak mikor eldöntöttük hogy idejövünk ebédelni. Meg kell valljam, nem csalódtam. Kint biztonságos parkolóhely, bent kellemes légkör fogadott bennünket. Azonnal jött a pincér. Udvarias volt és hamar kihozta az italokat. Az ételekre sem kellett sokat várni - igaz olyan időben voltuk amikor már nem volt sok vendég.
Kiváló 2017. március 26.a párjával járt itt
Nagyon tetszett! Kellemes, hangulatos hely, gyors, udvarias kiszolgálás, finom, tartalmas ételek, kiváló desszertek. Jó ár-érték arány. Nem ért csalódás. Jövünk máskor is!
Fogyasztott ételek:
- Csirkemell ementáli sajttal és serrano sonkával töltött, héjában sült fűszeres burgonya.
- Baconba göngyölt csirkemell filé grillezve, hasábburgonya.
- Csokoládé szuflé vanília fagyival.
- Somlói galuska.
Yellow Pub Étterem Gödöllő - Belső
Kiváló 2017. január 12.a párjával járt itt
A korábbi értékelések alapján választottuk ezt a helyet. Nem ért csalódás, jó a hangulat, kedves és gyors a kiszolgálás, finomak az ételek. Szarvasragu levest ettünk, ami igen tartalmas és jóízű volt, második fogásnak rántott harcsafilét tartármártással, ezt is elsőosztályúnak találtuk.
Yellow Pub Étterem Gödöllő - Külső képYellow Pub Étterem Gödöllő - Étlap/itallapYellow Pub Étterem Gödöllő - BelsőYellow Pub Étterem Gödöllő - Étel/italYellow Pub Étterem Gödöllő - Étel/ital
Kiváló 2016. június 4. járt itt
Jó a konyha, jó a kiszolgálás, na meg a mákpálinka. Szuper a kapros borjúraguleves és a Jókai bableves.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2013. május 22.a párjával járt itt
Hideg téli estén nem találtunk már olyan éttermet ami nyitva lenne,ezért betértünk ide. A hely maga nagyon tetszett,viszont a pincérek ránk sem hederítettek,így megindultunk a sok üres asztal közül az egyik irányába,ők pedig ezt nyugtázva feltápászkodtak,s a segítségünkre siettek. Az ételek minőségét tekintve nem volt pozitív,hogy a hús mócsingos volt.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 10.családjával járt itt
Legelőször a család vitt el ebbe az étterembe, de teljesen véletlenszerűen. A Kastélyt néztük meg kívülről-belülről, majd éhesek lettünk és pont ide tértünk be. Aminek azóta is örülök, mert nagyon gyorsan, nagyon finom és friss ételeket hoztak ki nekünk. A kiszolgálással sem volt semmi gond.
Yellow Pub Étterem Gödöllő a térképen
2100 GödöllőDózsa Gy. út. 64.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar