4,2
étterem, pizzéria
Éden Park Étterem Pizzéria GyálÉden Park Étterem Pizzéria Gyál

Éden Park Étterem Pizzéria Gyál bemutatkozása

Tisztelt Látogató!
Az Édenpark Étterem és Pizzéria nevében örömmel köszöntöm önöket.
Családi vállalkozásként indult, légkondicionált éttermünk 1992 óta várja vendégeit Gyál centrumában. Étlapunkon a magyaros ételspecialitások mellett megtalálhatók a kímélő és vegetáriánus ételek is, az olasz konyhát kedvelő vendégeinket pedig pizzák széles választékával várjuk.

Hotel Stáció Vecsés - Nyári csobbanás
Nyári csobbanás
2024.09.02-ig
Hotel Stáció Vecsés

Éden Park Étterem Pizzéria Gyál vélemények

Kiváló 2019. május 7.családjával járt itt
Barátságos kiszolgálás, asztalfoglalás. Bőséges, finom ételek! Tisztaság, szolid díszítés, egy éttermen belül többféle stílussal.
Sok vendég fordult meg ottlétünk alatt, de nyáron nagy kiülésre alkalmas hely is van az étterem előtt.
Nem először fordultunk meg az étteremben, visszatérünk!
Szörnyű 2016. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Nehéz szívvel osztom meg a mai, Éden Park Étterem & Étterem és Pizzériával kapcsolatos negatív tapasztalatomat. Hosszú hónapok óta ismételten asztalt foglaltam magam és családom részére az étteremben. Levesrendelésemhez kenyeret kértem a felszolgálótól, aki sajnálattal közölte, hogy már tegnap sem volt, így ma sem tud vele szolgálni.
Kiváló 2015. október 4.családjával járt itt
Már többször rendeltem innen és mindig jo minőség fogadott méretes pizza jo áron jo helyen ajánlom a helyet másoknak
Éden Park Étterem Pizzéria Gyál a térképen
2360 GyálBacsó Béla u. 38
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar