Anita Étterem Gyenesdiás

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Anita Étterem Gyenesdiás vélemények

2020. augusztus 9.a párjával járt itt
Kicsit átlagos, semmi extra, de legalább azt kapod, amit vársz. Magyaros ételek, jól elkészítve, de a Balatonhoz képest határozottan kedvező áron. Van menü délben. A kiszolgálás kifejezetten készséges és segítőkész. Estére néhány étel már elfogy de mi ehhez úgy álltunk, hogy minden nap friss a készlet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 1.családjával járt itt
Gyakran pihenünk Gyenesdiáson. Az utóbbi 1-2 évben fedeztük fel az Anita éttermet. Mindig megvoltunk elégedve,pedig ettünk már itt ebédet vacsorát, menüs ebédet is. Most vacsorázni tértünk be. Négyen voltunk, négy félét ettünk. Mindegyikünk nagyon megvolt elégedve az általa választott étellel. Minden nagyon finom, ízletes volt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Átlagos 2016. szeptember 18.családjával járt itt
Az Anita vendéglő ott volt Diáson a szállásunk mellett, gondoltam, ha már ott van, próbáljuk ki. Előző este midőn jómagam ki kellett ruccanjak a fővárosba a nejem elvitte ide palacsintázni a gyermekeket, meg voltak elégedve a szolgáltatással. Jómagam egy menüt kértem, ami paradicsomlevesből valamint Orly módra készült tintahalból, sült krumpliból és tartárból állt.
Anita Étterem Gyenesdiás - BelsőAnita Étterem Gyenesdiás - EgyébAnita Étterem Gyenesdiás - Külső képAnita Étterem Gyenesdiás - Étlap/itallapAnita Étterem Gyenesdiás - Étlap/itallapAnita Étterem Gyenesdiás - Étlap/itallapAnita Étterem Gyenesdiás - EgyébAnita Étterem Gyenesdiás - Külső képAnita Étterem Gyenesdiás - Külső kép