4,8
a 20 gyenesdiási étterem közül
fagyizó
Bringatanya Fagyizó GyenesdiásBringatanya Fagyizó Gyenesdiás

Bringatanya Fagyizó Gyenesdiás bemutatkozása

A Bringatanyán helyben készült, főzött fagylalt különlegességek, különböző limonádék, jégkásák, kávék, üdítők, sörök, borok, egyaránt megtalálhatóak.

Villa Panoráma Gyenesdiás - Pünkösd
Villa Panoráma Gyenesdiás
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Bringatanya Fagyizó Gyenesdiás vélemények

Kiváló 2023. május 31.a párjával járt itt
Szuper tiszta hely, szuper kiszolgálás, kedves kiszolgálás, nagyon finom volt a fagyi, óriási a választék.
Kiváló 2022. augusztus 21.a párjával járt itt
7 gombócot ettünk, mert már tudtuk, h nagyon finom, különleges. A tulajdonos a lányával vezeti a céget, csinálják a jobbnál jobb fagyikat, világszínvonalú, hiszen okleveleket, díjakat szereztek, a falra ki van téve. Érdekességként jó volt elolvasni. De aki nem kóstolja meg, az nem tudja miről marad le, ilyen finom fagylaltot nem ettem még eddig.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. szeptember 11.családjával járt itt
Ismerős ajánlására próbáltuk ki a fagyizót.
Mindig rengetegen voltak.
Díjnyertes fagylaltok, rengeteg iz, szuper minőség.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Országtortája izek fagylaltba zárva. Ha Gyenesdiáson jársz, feltétlenül próbáld ki.
Nem fogsz csalódni.
Strand közelében található.
Kiváló 2021. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Gyenesdiáson már több alkalommal is jártunk, mindig megálltunk ennél a fagyizónál megenni egy fagyit. A választék nagyon bőséges, alig tudtunk választani, mert mindegyik annyira gusztán nézett ki. Picit a fagyik árán mostanában megrökönyödöm, de ez van - nem tudunk mit tenni. Viszont megéri, mert valóban finom, nem jeges, finom krémes a fagylalt!
Kiváló 2020. július 11.gyerekekkel járt itt
Sokat járunk Gyenesdiáson, mert az egyik legjobb gyerek strand itt van a Balatonon. A környék legjobb fagylaltját is itt kapod. Gyakorlatilag, ha indulna fagylaltal versenyen, nem térnek haza díjazás nélkül, lassan alig fér a sok oklevél a falon. A gasztro anygal is elismerően nyilatkozptt a helyről.
Kiváló 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A 2018-as fagylaltverseny díjazottjait nézegettem, amikor rájöttem, hogy az egyik helyezett fagyizó mellett eddig mindig elhajtott a családom a balatoni biciklitúráink során. Most célirányosan mentem és azt kaptam, amit vártam, tényleg finom a fagyijuk, nagy a választék, kedvesek az eladók és tiszta, rendezett a terület.
2017. június 3.gyerekekkel járt itt
Gyereknapon jártunk, először a fagylaltokat ízlelni. A választék a hírnévnek megfelelő volt, és az ízek is mindent kielégítettek. A „Festetics mandulás csókja”, mely a Balaton év fagylaltja, íz világában kiváló, a „Kardamomos meggy”fantasztikus.
Kiváló 2017. január 21.gyerekekkel járt itt
Párommal és 3 gyermekünkkel jártúnk itt nyaralásúnk alatt többször is. Több ízt kipróbáltúnk,nagyon finom volt mind,semmi rosszat nem tudok írni. Gyerekek is élvezettel fagyiztak minden alkalommal. Kiszolgálás gyors és kedves volt,szombat délutáni tömeg ellenére is. Környék legfinomabb fagyizója. Biztosan visszajáró vendégeik leszűnk 2017 júliusában is. Köszönjük :)
Kiváló 2016. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Úgy hallani, hogy a Bringa tanyát S. Z. gasztroblogger futtatta fel, majd eladta. Mi nem tudtunk semmit a háttérről, csak olvastuk a Magyar Konyha Balaton-kalauzában, hogy ez egy kihagyhatatlan hely s miután egy esti romantikus séta alkalmával belebotlottunk, nyilván ki is használtuk az alkalmat. Sőt, másnap is betértünk.
Bringatanya Fagyizó Gyenesdiás - Étel/italBringatanya Fagyizó Gyenesdiás - Étel/italBringatanya Fagyizó Gyenesdiás - BelsőBringatanya Fagyizó Gyenesdiás - Külső kép