Nádas Csárda Gyenesdiás

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Nádas Csárda Gyenesdiás vélemények

Kiváló 2023. november 4.a párjával járt itt
Ma tértünk be az étterembe először, de nem utoljára, svédasztalos hétvége van, barátságos fogadtatás, meleg, ízletes, sokféle étel közül lehetett választani!
Szörnyű 2023. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Nem szeretek leértékelni semmit és senkit de ez a hely borzasztó! Megérkeztem a két kisfiammal ,hogy ebédelünk egy jót. A személyzetből aki hozzánk jött felvenni a rendelést nem igazán volt a helyzet magaslatán. Flegma stílusával próbálta a rendelésünket kérni ami már felháborító de ezen természetesen túl lehet lépni mert mindenkinek van rossz napja.
Nádas Csárda Gyenesdiás - Étel/ital
Szörnyű 2022. július 30.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk egyetlen mélypontja volt ez a hely. Elöljáróban csak annyi, hogy a vacsora legjobb eleme a gyömbér üdítő volt. Az ételekkel sok helyen mellé lehet nyúlni, természetesen nem mindenkinek ugyanaz az ízvilága, de a flegma/lekezelő stílus úgy néz ki itt még igencsak dívik.
Kiváló 2022. július 29.barátokkal járt itt
Köszönjük , a személyzetnek ezt a nagyon jó , finom vacsort melyben rszesültünk a tegnapi nap folyamn. A felszolgáló hölgy nagyon kedves volt. A vacsora pedig kimondottan finom . Mskor is betrünk.
Kiváló 2022. július 7.családjával járt itt
Köszönjük nagyon kellemes hangulatban, nagyon finomat ettünk, Szîvesen trünk be ahnyszor erre jrunk. A Felszolgló nagyon kedves volt , mint mindig. Köszönjük .
Szörnyű 2021. augusztus 28.a párjával járt itt
Borzalmasan drága, és silány.
Óriási csalódás, ide többé nem jövünk, senkinek sem ajánlanám.
Szörnyű 2021. augusztus 11.családjával járt itt
Hangulatos, szép helynek tűnt, amikor betértünk ebédelni. Fél óra várakozás után még odáig sem jutottunk el, hogy a pincérek az étlapot kihozzák, pedig nem voltak sokan. Így nem vártunk tovább, felálltunk és otthagytuk. Előttünk egy másik család is hasonlóan felháborodva távozott.
Szörnyű 2021. augusztus 10.a párjával járt itt
A felszolgált étel összetétele nem volt azonos az étlapon meg jelölttel, a csirkehus- belso csirkemell amit rendes éttermekben max ragukent szolgálnak fel- rágós volt, alig lehetett elvagni is, szintúgy a marhahus. A húsok mérete kB egy gyerermektenyrnyi méretű volt. Mindez 4200 Ft ért.
Az asztal tele volt morzsval azt mi takaritottuk le.
Nem ajánlom.
Szörnyű 2021. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Az italok megérkezése után kertünk a fiamnak egy szívószálat. . . nem jött, másodszorra sem! Az ételrendelésnél amikor azt kérdezte a felszolgáló, ( nem igazi pincér ) hogy mit szeretnénk mondtuk,hogy elôször egy szívószálat nem jött be. Majd ha rendeltünk! Aztán az ételválaszték is hiányos volt. . .
Nádas Csárda Gyenesdiás - EgyébNádas Csárda Gyenesdiás - Külső kép
Szörnyű 2021. július 26.a párjával járt itt
Marhahátszín gombamártással és grill vegyes tálat rendeltünk. A húsok szinte teljesen nyersen kerültek a tányérra. Véres, elvághatatlan húsok! ! Kérésünkre, újrasütve sem lett jobb a helyzet. A mikrózott húsokból ettünk kóstolót, mert nagyon éhesek voltunk. Azt is kár volt. Ehetetlen, ízetlen és még drága is.