Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás ★★★★

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás bemutatkozása

Gyenesdiás üdülőfaluban Keszthely és Hévíz közelében található családbarát szállodánk, a Balaton parttól 300 méterre, nyugodt környezetben. 39 m-es óriáscsúszdával, családi és felnőttbarát fürdővel.

Villa Panoráma Gyenesdiás - Pünkösd
Villa Panoráma Gyenesdiás
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás vélemények

Kiváló 2023. május 12.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt 7 évben már nem nyaraltunk a hotelban. Nagy változások lettek mindenki számára jó irányban Májusban újra szeretünk volna foglalni itt , a ár érték arányban jó is lett volna csak lett egy kis bibi a történetben szerettünk volna érvényesiteni a kedvezményünket amit 5-6 alkalomal itt töltöttünk évekkel ezelőtt Sajnos nem lehetet.
Kiváló 2022. december 29.barátokkal járt itt
A szálloda külső, belső környezete egyaránt praktikus, elegáns, és modern. Szépen karbantartott kert, este diszkivilágitásban, impozáns belső tér üveglifttel, és egy majd 7 méteres feldiszitett karácsonyfával kápráztatott el minket. A kiszolgáló személyzetről (takarítók, recepciósok) csakis a lehető legjobb véleménnyel voltunk.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - EgyébWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - VendéglátásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - BelsőWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Vendéglátás
Kiváló 2021. október 21.gyerekekkel járt itt
Minden igényt kielégítő wellnes hotel.
Család barát, kedves személyzettel, tiszta szobákkal és rendkívül finom ételekkel.
Tökéletes választás egy családi kikapcsolódáshoz.
Wellness Hotel Katalin válasza
Köszönjük szépen pozitív visszajelzését!
2022. szeptember 18., Wellness Hotel Katalin, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2020. október 18.a párjával járt itt
Most értünk haza, de mennénk vissza! A személyzet kedve, mosolygós. A szoba kényelmes, az ételek finomak és elég jó adagok A wellness részleg kulturált, főleg, hogy van felnőtt részlege.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - SzobákWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - VendéglátásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Vendéglátás
Wellness Hotel Katalin válasza
Nagyon örülünk, hogy kiválónak találta szállodánkat! Köszönjük!
2022. szeptember 18., Wellness Hotel Katalin, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2020. február 25.a párjával járt itt
Itt mindig tökéletes a feltöltődés, az étterem kínálata kiváló, minősége páratlan. A személyzet rendkívül kedves, segítőkész. Többször jártunk már a Wellness Hotelben, visszatérő vendégek vagyunk, ezzel talán elmondok mindent. Az udvar már önmagában hívogató, az a rengeteg gyönyörű virág. Csalódni nem fog senki sem,aki ide ellátogat.
Kiváló 2019. december 24.gyerekekkel járt itt
Tökéletes karácsony előtti feltöltődés volt a család számára. A wellness tökéletes minden korosztálynak. Az ételek nagyon finomak voltak, a vacsora hideg előétel kínálata mindig kiemelkedő volt. Igazán bőséges volt a választék, az ételeket folyamatosan töltötték újra. A személyzet kedves, a szoba, a wellness tökéletesen tiszta. Praktikus a felnőtteknek szánt wellness-részleg.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2019. október 25.a párjával járt itt
Kicsit kacskaringós az idejutás, de megéri :) Érkezéskor 3 parkoló is fogad, nem kell keresgetni a helyet. A hotel épületén kívül egy apartmanház is bővíti a szálláslehetőségeket. Már az udvar látványa felvidít, rengeteg a virág és a zöld növényzet, emellett kedves kis játszótér és nyuszik várják a gyerekeket.
Kiváló 2019. július 5.gyerekekkel járt itt
Évek óta ide járunk, gyerekekkel, mamával, unokatestvérekkel, barátokkal, stb. , Mindenkinek ajánlom, de főleg gyermekkel érkezőknek, akik nagyon jól akarják magukat érezni, és kifogástalan ételeket enni. Tökéletes, és tényleg minden! A személyzet nagyon kedves, és mosolygós, főleg a régi alkalmazottak. Mindig úgy érzem haza megyünk. :-)
Kiváló 2019. május 15.gyerekekkel járt itt
Sok Wellness hotelben jártunk, de ez mindannyit felülmúlta. Olyannyira gyermekbarát amit eddig még nem tapasztaltunk. Akár a wellness részben, akár az étkezésekkor a gyerekek az elsők. Örültek is unokáim alig lehetett lefektetni őket este 9 kor, mert addig tudnak a gyerkőcök elfoglaltságot találni. A gasztronómia kiváló!
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Szórakozás/Sport
Kiváló 2019. április 13.a párjával járt itt
Már nagyon sokszor voltunk a Katalinba és remélem többszöt eljutunk még. Több szállodában megszálltunk már,de nekünk mindig ide húz a szívünk. A személyzet mosolygós ,kedves. A konyhájuk szuper. Az új rész ami márciusban nyílt meg, minden igényt kielégít. A kert szemet gyönyörködtető. Ez a hely ahonnan még el sem indultál haza,már mennél is vissza.