Hisztéria Cukrászda Gyömrő

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hisztéria Cukrászda Gyömrő vélemények

Kiváló 2023. november 19.családjával járt itt
Furcsa nevet választottak a Hisztéria cukrászda tulajdonosai, hiszen nem sok pozitív asszociációt kelt e fogalom bárkiben is, de a kevéssé vonzó név nem gátolta meg őket a sikerben. Sőt, a vállalkozás létrejötte óta dinamikusan fejlődik. 1999-ben nyitott az első Hisztéria egység a Westendben, ezt követte 2008-ban a tápiószecsői, 2014-ben a gyömrői, majd 2016-ban az Andrássy úti.
Hisztéria Cukrászda Gyömrő - EgyébHisztéria Cukrászda Gyömrő - EgyébHisztéria Cukrászda Gyömrő - EgyébHisztéria Cukrászda Gyömrő - EgyébHisztéria Cukrászda Gyömrő - EgyébHisztéria Cukrászda Gyömrő - EgyébHisztéria Cukrászda Gyömrő - EgyébHisztéria Cukrászda Gyömrő - EgyébHisztéria Cukrászda Gyömrő - EgyébHisztéria Cukrászda Gyömrő - Egyéb
2055
2022. július 2.egyedül járt itt
Úgy alakult, hogy ma Gyömrőn kerestem enyhülést. Amíg az ismerősöm Péteriben esketett, nekem is el kellett ütni valamivel az időt. Péteriben nem sok cukrászdát láttam. Gyömrő annál azért jobban ki van stafírozva. Van egy szép kis park, talán a centrumban, annak sarkán van egy körforgalom, és annak két partján két fagyizó is, sőt, a Hisztéria azért több ennél, komplett cukrászda, láthatóan széles kínálattal.
Hisztéria Cukrászda Gyömrő - BelsőHisztéria Cukrászda Gyömrő - BelsőHisztéria Cukrászda Gyömrő - EgyébHisztéria Cukrászda Gyömrő - BelsőHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - BelsőHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - BelsőHisztéria Cukrászda Gyömrő - BelsőHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Külső képHisztéria Cukrászda Gyömrő - Külső kép
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Átlagos 2021. november 28.a párjával járt itt
A hűtőben sorakoztak az új hullamos trendi sütik, mi mégis a hagyományos francia krémesre vetettünk szemet, elvitelre. Kb. 25 perc telt el, mire megkóstoltuk otthon. Sajnos, nem ez volt a nyerő.
Friss volt, de a rétegek közötti tészta elázott, a karamell tető nyúlós-folyós állagú volt. Felejtős.
Kértünk 6 krumplispogit is, azzal nem volt gond.
Kiszolgálás megfelelő.
Kiváló 2017. augusztus 7.családjával járt itt
Már messziről kiszúrja az ember a szökőkút mellett lévő stílusos kiülővel rendelkező és vicces nevű cukrászdát. Fagylaltot vettünk a családdal, alig tudtunk választani a sok szép fagyi közül. A klasszikus ízek mellett sok különleges és gazdagon díszített fagyi volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 22.családjával járt itt
Sokféle süteményekkel és fagylalttal vár a Hisztéria cukrászda, a Gyömrő központjában található vendéglátóegység nagyon hangulatos, kíváló ízélményt kínál, finomak a sütemények, sokféle választék van. Én képviselőfánkot ettem, ami jó nagy volt és finom friss. Ehhez fogyasztottam egy csésze inycsiklandó cappucinot.