G&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös

4,4
az 55 gyöngyösi étterem közül
cukrászda, pékség
G&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös
G&D Kézműves Cukrászda & Pékség GyöngyösG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

G&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Átlagos 2022. június 21.a párjával járt itt
Nagy volt a várakozás bennünk az itteni dicséretek után és a helyi ajánlások alapján is, talán túlzottan is, ezért lett számunkra inkább csalódás, mint elragadtatás ez a hely. Gyöngyösi hosszúhétvégézésünk első félórájában, már a megérkezésünk után felkerestük, és vártuk a csodát.
Kiváló 2021. szeptember 12. járt itt
Nagyon sokszor fel szoktuk keresni ezt a cukrászdát,mert isteniek a sütemények és a pékáru is ! Igazi kovászos kenyereket,péksüteményeket tudunk vásárolni.Az árak nem drágábbak,mint bármelyik cukrászdában,viszont a minőségnél magasra tették a mércét.Mindenkinek szívből ajánlom,nem fog csalódni,ha megkóstolja!
Kiváló 2019. október 24.egyedül járt itt
Gyöngyös legjobb kézműves cukrászdája, amely a főtéren található. Sőt, megkockáztatom, szerintem az ország legjobbjai között is bátran említhetjük a G&D cukrászdát, akik családi vállalkozásként (anyuka és 2 fia) Salgótarjánból indultak, itt először pékséget vitt az édesanya, majd az egyik fiú cukrász lett, és a szakmában egyre szebb sikereket ért el.
G&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - Külső képG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - BelsőG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - BelsőG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - BelsőG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - Étel/italG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - Étel/italG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - Étel/italG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - Étel/italG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - Étel/italG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - BelsőG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - Étel/italG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - Külső képG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - EgyébG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - Külső képG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - Külső képG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - MosdóG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - BelsőG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - Étel/italG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - Étel/italG&D Kézműves Cukrászda & Pékség Gyöngyös - Étel/ital